“Marsa parka” aizstāvības pasākumu “Mēs Tevi pieliksim pie sienas!” apmeklējuši aptuveni 150 cilvēki

3 komentāri
“Marsa parka” aizstāvības pasākumu “Mēs Tevi pieliksim pie sienas!” apmeklējuši aptuveni 150 cilvēki
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Ceturtdien notikušo “Marsa parka” aizstāvības pasākumu “Mēs Tevi pieliksim pie sienas!” apmeklējuši kopumā aptuveni 150 cilvēki, aģentūrai LETA pavēstīja pasākuma organizatoru pārstāve Gunita Piterāne.

Pēc Piterānes paustā, pasākums noritējis labāk nekā plānots, jo laikapstākļi bijuši labvēlīgāki nekā tika sagaidīts. Tā norises laikā tika nodrošinātas arī dažādas aktivitātes apmeklētājiem, tādējādi piesaistot interesentus no dažādām vecuma grupām.

Uz pasākuma norises vietu bija ieradušās arī sešas policijas ekipāžas, tomēr nekādu būtisku starpgadījumu ar likumsargiem nebija. Organizatoru pārstāve gan atklāja, ka pasākuma laikā policija pienāca, lai ieteiktu apmeklētājiem stāvēt vairāk atstatus vienam no otra.

Jau ziņots, ka šodien, 30.jūlijā, no plkst.17 līdz 20 “Marsa parka” aktīvisti organizēja foto sesiju un informatīvu sapulci pie bijušā velotreka “Marss”, Brīvības gatvē 207.

Aktīvisti pauž, ka pasākuma nosaukums ir tik pat provokatīvs kā visa līdzšinējā norise – 15 000 iedzīvotāju parakstu, 400 cilvēku kupls pikets pa visu Brīvības ielu un visbeidzot četri kriminālprocesi.

Pasākumā tiks nodrošināts profesionāls fotogrāfs un rekvizīti. Turpat būs arī aktīvisti, kas atbildēs par velotreka “Marss” vēsturi, par sadarītajiem “nedarbiem” un aktuālo situāciju, klāstīja aktīvisti.

Kā vēstīts, Rīgā, bijušā velotreka “Marss” vietā, plānots būvēt jaunu ēku Valsts drošības dienesta (VDD) vajadzībām, tādējādi varētu nebūt lemts piepildīties VEF rajona nekustamo īpašumu attīstītāju un iedzīvotāju iecerei šajā teritorijā izveidot parku.