5 komentāri

Šodienas Saeimas iesniegumu komisijas sēdi var dēvēt par marihuānas kaitīgās ietekmes uz cilvēka veselību mācību stundu – tajā vienbalsīgi tika noraidīta desmit tūkstošu iedzīvotāju parakstīta iniciatīva dekriminalizēt marihuānas lietošanu.

Iniciatīva komisijā tika vienbalsīgi noraidīta, bet par to vēl būs jābalso Saeimai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlme atcelt sodu par marihuānas audzēšanu, glabāšanu un nēsāšanu nelielos apjomos ir cīņa par bērnu dvēselēm, pauda Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis. Viņš akcentēja, ka valstīs, kur marihuāna dekriminalizēta, tās lietotāju skaits pieaug, it īpaši jauniešu vidū. “Tas ir tieši tik pat efektīvi – dot jaunietim parakstīties par narkotiku dekriminalizāciju, kā likt grieķim parakstīties par to, ka es nekādā gadījumā negribu atdot parādus. Viens pret vienu,” sacīja P. Apinis.

Savukārt pārliecināt otrdien sanākušos deputātus par marihuānas pozitīvo ietekmi mēģināja Medicīnas fakultātes studente. “Mēs varam tikpat labi runāt par alkohola ietekmi uz smadzenēm, tur ir daudz vairāk, masīvāk un apjomīgāk šie epidemioloģiskie dati, kādā veidā tieši šī substance ietekmē. Kaut kā par to netiek tik skaļi runāts,” sacīja Paula Zubakina, Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes 5. kursa studente.

82% Latvijas iedzīvotāju neatbalsta marihuānas dekriminalizāciju

Tikai 14% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ideju par marihuānas legalizāciju.

Absolūtais vairākums jeb 82% to neatbalsta. Vēl 4% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Ziedonis
 • Edgars Pauls
  0 0 0

  Edgars Pauls

  ps. un strādāt, lai saprastu un mainītu savu personību atbilstoši personīgai un kolektīvai labklājībai
 • Edgars Pauls
  0 0 0

  Edgars Pauls

  PS. rakstā minētie argumenti nekādi neparāda marihuānas iespējamo kaitīgumu nedz personīgi, nedz sociāli un man šķiet diezgan absurdi. tas, ka vairāk cilvēku lieto zāli, kur tā legalizēta... die3zgan loģiski. 2. jaut'ājums ir par pieaugušajiem, nevis jauniešiem un bērniem vai zīdaiņiem - tas būtu jāizskata atsevišķi. 3. krimilālsoda atcelšana absolūti nekādā gadījumā nav salīdzināma ar izvairīšanos no atbildības un parādsaistībām, drīzāk otrādi, jo marihuāna vqar likt cilvēkam saredzēt savu zemapziņas pusi, kas mēdz būt nepatīkams process, jo mēs taču visi savas rīcības un domas parasti uzskatam par loģiskām, labām, ētiskām un pareizām, bet kad viens otru satiekam aci pret aci, izrādās, ka visi esam savā ziņā nejauceņi vai augstprātīgi idioti, kas nevēlas ieklausīties citu viedokļos. marihuāna ļauj tādas lietas saskatīt un analizēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl