37 komentāri

Aizejot uz vēlēšanu iecirkni un izdarot savu izvēli, pašvaldību rīcību dažādās jomās, tostarp arī kultūrā, būs iespēja ietekmēt ikvienam pilsonim. Pazīstamais aktieris Ģirts Ķesteris skaidro savu motivāciju, kāpēc doties balsot.

Manu mīļo, dārgo potenciālo nebalsotāj. Mēs tie, kuri trešajā jūnijā šīs zemes saimnieki, kuri uzticēsim savas pilnvaras – teiksim, mēs šīs zemes akcionāri, nodosim savas akcijas drošās rokās. Es aicinu Jūs pievienoties, jo ziniet – tas vairs nav stilīgi, teikt tā – nekas jau nemainīsies, būs tikai sliktāk. Stilīgi ir 100% iet un apmeklēt vēlēšanu iecirkņus kopā ar mums. Es laipni aicinu un, kā mans vecais tēvs teica tā – nav ko dzesēt muti, kas jādara, tas jādara un viņš zināja, ko viņš runā.

TOP komentāri

 • nekas personīgs
  +9 +8 -1

  nekas personīgs

  "...nodosim savas akcijas drošās rokās..." (c)
  šis labākajā gadījumā skan naivi, bet reāli stulbi !
 • Andēns

  Andēns

  Kā normālais, domājošais cilvēks var vēlēt par necienīgiem kandidātiem? Tā ir vislielākā bezatbildība - vēlēt, ja nav par ko vēlēt.
 • Joriks
  +9 +7 -2

  Joriks

  Nu tas jau ir smieklīgi. Ejiet vēlētāji un izvēlaties kuru sū... gribat ēst. Vistas, govs vai cūkas. Esmu Liepājnieks, nu nav kandidātu, kas nav sasmērējušies, nu vienkārši nav. Vēlēšanu programmas ir muļķīšiem, neviens politiķis pēc vēlēšanām savā programmā pat neieskatās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl