“Mantu apmaiņa” jeb rotaļlietu akcija Rīgā pulcē daudz interesentu

0 Komentāru
“Mantu apmaiņa” jeb rotaļlietu akcija Rīgā pulcē daudz interesentu

Simtiem lietotu rotaļlietu šodien atrada jaunas mājas. Rīgā norisinājās ”Mantu apmaiņas” akcija, kas iepriecināja gan bērnus, gan vecākus. 

Tā ir bērnu paradīze. Lielajās rotaļlietu kaudzēs var atrast īstus dārgumus. Vienam tie ir automobiļu modeli, citam – piemīlīgi lācīši vai puzles.

Atnesot bērnam vairs nevajadzīgas mantas var saņemt īpašo naudiņu, par kuru tad akcijas laikā var iegādāties citas. Ja tās nepietiek, var piemaksāt pēc īpaša kursa. Saņemtā nauda tiek ziedota labdarībai.

Nedēļas laikā sanestās izaugtas vai apnikušas mantas akcijas organizatori pat saskaitīt nepaspēja.

“Diemžēl šoreiz nesaskaitījām, jo lielāko daļu mantas atnesa vakar, pēdējā brīdi tika atnestas vairāk nekā puse no rotaļlietām. Mēs jau bijām sākuši kārtot plauktā, kad sāka tikai tas lielais birums būt. Un nebija tīri spēka,” norāda ”Mantu maiņas” organizatore Iveta Sondore.

”Mantu maiņa” Rīgā tiek organizēta jau piecus gadus pēc kārtas. Rotaļlietu apmaiņas akcija notiek divas reizes gadā. Un ar katru reizi interese pieaug un nodoto mantu skaits – palielinās. Nākamo akciju organizatori plāno aprīlī. Papildu informāciju var atrast internetā muki.lv. Tā kā jau var sākt krāt apmaiņai paredzētas mantas.

0 Komentāru