Mangaļsalas molu pārņēmuši reņģu tīkotāji

Komentāri
Mangaļsalas molu pārņēmuši reņģu tīkotāji
Foto: Artūrs Špaks, TV3, Bez tabu

Mangaļsalas mols ir visnotaļ populāra pastaigu vieta, kur sastopami arī makšķernieki. Taču šodien tur redzama netipiska aina – teju kā kaiju bars to apsēduši simtiem makšķernieku, kas akurāti, sāns pie sāna izvietojušies visa mola garumā. Iemesls – esot sācies reņģu nārsts, zivis ķeroties kā trakas!

Kā ziņo Bez Tabu korespondents, reņģes ķeroties teju uz plika āķa – makšķernieki iemet un vel ārā, un uz kāda no āķiem noteikti būs reņģe. Zivis ķeroties tik ļoti, ka makšķernieki atbraucot, ātri vien saķerot spainīti ar zivīm un dodas prom. Viņu vietu pavisam drīz aizņem tikko atbraukušie makšķernieki, kuri arī nevar sūdzēties par lomu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daļa makšķernieku ieradušies ar visām ģimenēm – bērni tētiem palīdz vilkt ”lielo zivi”, savukārt mammas, sievas, draudzenes pagatavo kādu sviestmaizi.

Skaties.lv piedāvā fotogaleriju mola Mangaļsalas mola!

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl