Manavakcina.lv pieejama arī krievu valodā; līdz šim tajā potei pieteikušies virs 97 000 iedzīvotāju

3 komentāri
Manavakcina.lv pieejama arī krievu valodā; līdz šim tajā potei pieteikušies virs 97 000 iedzīvotāju

Ceturtdien, 18. februārī, iedzīvotājiem kļuvusi pieejama vietnes www.manavakcina.lv krievu valodas versija, informē Veselības ministrijā (VM).

VM aicina visus iedzīvotājus, patlaban īpaši tos, kas vecāki par 70 gadiem, pieteikties vakcīnai vai nu vietnē www.manavakcina.lv, vai zvanīt pa bezmaksas tālruni 8989 vai arī sazināties ar savu ģimenes ārstu.

Vietnē www.manavakcina.lv uz šo brīdi pieteikušies vairāk nekā 97 000 iedzīvotāju, savukārt pa tālruņa līniju 8989 – vairāk nekā 9 300 iedzīvotāju.

Vietnē www.manavakcina.lv gan latviešu, gan krievu valodā iedzīvotāji var pieteikties jebkurā diennakts laikā. Tālruņa līnijas darba laiks ir katru darba dienu no 9.00 līdz 17.00. Tālruņa līnija izmantojama tikai un vienīgi, lai nodrošinātu iedzīvotāju reģistrēšanu vakcīnas saņemšanai.

Patlaban izmantot tālruni, lai pieteiktos vakcīnai, aicināti tieši iedzīvotāji, kas vecāki par 70 gadiem, jo tiks uzsākta šīs iedzīvotāju grupas vakcinācija.

VM atgādina, ka vakcinācija pret Covid-19 ir brīvprātīga. Tai pat laikā, maksimāli ātri vakcinējot vairumu sabiedrības, ir pamats atgriezties ierastajā dzīves ritmā bez ievērojamiem ierobežojumiem, ņemot vērā pētījumos balstītu imunitātes veidošanos. Vakcinācijas kārtība tiks plānota pēc prioritāro grupu principa, kur priekšroka vispirms tiek dota cilvēkiem, kuru dzīvība vai veselība Covid-19 dēļ ir visvairāk apdraudēta. Plašāk šeit: Pavļuts: Februārī plānots saņemt pirmo lielo vakcīnu kravu, kas dotu iespēju sākt vakcinēt citas prioritārās iedzīvotāju grupas

Lasi vēl:

3 komentāri