Komentāri
Mamma lūdz cilvēku palīdzību, lai pārvestu mājās Lielbritānijā mirušo dēlu
FOTO: LETA

Tukumnieks Sandis Vīksna februāra vidū bija devies darba meklējumos uz Lielbritāniju un apmeties pie sava bērnības drauga. 26. februārī, pārnācis no darba, draugs Sandi dzīvoklī atradis mirušu.

Sandim šomēnes būtu palikuši 43 gadi. Pēdējos gadus viņam bija nopietnas veselības problēmas, kas skāra plaušas un vēlāk arī sirdi. Smago saslimšanu dēļ viņam bija piešķirta 2. invaliditātes grupa. Sanda mamma domā, ka pēkšņās nāves cēlonis ir tieši sliktais veselības stāvoklis, jo viņš sūdzējies par apgrūtinātu elpošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sandis dzīvoja pie savas mammas, invaliditātes dēļ bijušas grūtības atrast darbu, izticis no invaliditātes pabalsta. Savu ģimeni Sandis neizveidoja, taču viņam ir 2 pusaugu bērni. Viņa mamma Mārīte saka, ka dzīvē gājis visādi, bet abi kopā ar dēlu cīnījušies ar visām problēmām un grūtībām. Arī mamma pēdējos gadus smagi slimojusi un pārcietusi divas operācijas, arī viņai ir invaliditāte.

Šobrīd Sandi nepieciešams pārvest uz Latviju apbedīšanai. Taču pārvešana izmaksā 2000 eiro. Šādu līdzekļu nav ne Sanda mammai, ne māsai.

Sanda mamma lūdz cilvēku palīdzību, lai pārvestu dēlu mājās, atvadītos un apglabātu dzimtenē.

Ziedot varat portālā Ziedot.lv!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl