Māmiņu klubs: bērns grib spēlēt hokeju

Komentāri

Mums noteikti ir jāmācās lepoties ar saviem bērniem tāpēc, ka mēs augām laikā, kad uzslavēšana tika uzskatīta par lieku greznību. Tomēr zinām, ka mūsu mazie ir brīnišķīgi un talantīgi. Mums tikai jāiemācas to saskatīt un viņiem to pateikt.

Otto Paula vecāki laikus pamanīja, ka puika ir enerģisks un drošs, tāpēc loģiskā kārtā viņš sāka trenēties hokejā. Viņam ir talants uz slidošanu un laba hokeja spēles izpratne, tāpēc viņš spēlē kopā pat arī trīs gadus vecākiem bērniem. Hokeja treneris Gints Bisenieks stāsta par bērnu iespējām trenēties hokejā. Savukārt Otto mamma Annika atklāj, kā labāk pamanīt bērna hobijus. Vairāk skaties video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl