Mākslinieka Vilipsona ģimenei krāpnieku dēļ policija grib atņemt dzīvokli

Krāpnieku un lēnas izmeklēšanas dēļ mākslinieka Aivara Vilipsona ģimene var zaudēt dzīvokli – policija vēlas īpašumu konfiscēt par labu valstij, jo savulaik, pirms Vilipsons to iegādājās, dzīvoklis ticis izkrāpts, izmantojot viltotu testamentu, ziņo aģentūra LETA, atsaucoties uz Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma “De facto” svētdien, 24. janvārī, vēstīto.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Z Līvmane
 • S

  S

  Izdevigi atseviškām valsts iestādēm, šoreiz laikam VNI. Kāds pirms n-tiem gadiem sašmugulējas, gali ūdenī, kamēr kāds godīgi nopērk, samaksā un droši vien saremontē, un tad-caps-atņemam! Rīgā VNĪ pārziņā graustu, kam paši pirkstus klāt neliek,ir daudz. Varbūt vēl kādus var "pārdot" uz laiku?
 • L.B.

  L.B.

  Mākslinieks , kurš visas darbības nekustāmā īpašuma iegūšanai ir veicis atbilstoši Latvijas Likumdošanas paredzētām prasībām , nav atbildīgs par problēmām , kuras ir radušās citu personu negodīgas rīcības , vai Valsts ierēdņu neuzmanības dēļ . Latvijas Valsts atbilstošām institūcijām bez ierunām un bez kavēšanās ir jākompensē pilnībā visa Mākslinieka ģimenes ieguldītā naudas summa par iegādāto nekustāmo īpašumu un Valsts pārstāvjiem jāvēršas Tiesā pret Viltoto dokumentu iesniedzējiem , nenovirzot šo tiesāšanos uz cietušo pusi . Tas pats attiecas arī uz banku kredītiem , dzīvokļu " apakšīrniekiem " un citiem " brīnumdariem " , kuri mistiskā veidā ar citu personu datiem ņem kredītus , pierakstās bez īpašnieku atļaujas un nodara visādus līdzīgus pretlikumīgus darījumus . Lai šādi gadījumi neatkārtotos , ir jāizstrādā Korekti Juridiskās nostādnes , kuras neļautu veikt pārkāpumus . Kamēr šie juridisko korekciju pasākumi nav veikti un nav nolikti šķēršļi negodīgu darījumu iespējai , Latvijas Valsts pārstāvniecībai ir jakompensē cietušai pusei visi zaudējumi .
 • Федя

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!