Komentāri
Mākslas muzejs ver durvis apmeklētājiem. Nāc un novērtē, cik ļoti tas izmainījies!
Foto: LETA

Sākot no rītdienas, ikvienam interesentam būs iespēja apskatīt restaurētās un no jauna izveidotās Latvijas Nacionālās mākslas muzeja telpas.

Līdz atjaunošanai ēka bez kapitālā remonta bija kalpojusi 107 gadus. No rītdienas apmeklētāji varēs aplūkot tikai izremontētās telpas, jo gleznu muzejā vēl nebūs. Muzeja direktore Māra Lāce saka, ka tā domāts parādīt, kas šo nepilnu trīs gadu laikā ir paveikts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek prognozēts, ka muzejā piecu dienu laikā ieradīsies pusmiljons apmeklētāju. Ja cilvēku būs pārāk daudz, muzeja darbinieki apmeklētāju plūsmu ierobežos un būs jāpagaida pie ieejas.

Pakāpenisku pārcelšanos uz jaunajām telpām muzeja darbinieki plāno sākt janvārī. Uz jaunajām krātuvēm tiks pārvesti ap 40 000 mākslas darbu. Oficiālā atvēršana apmeklētājiem plānota 4. maijā.

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl