Mājasdarbu apjoms skolās ir atkarīgs no konkrētā pedagoga, atzīst eksperte

1 komentārs
Mājasdarbu apjoms skolās ir atkarīgs no konkrētā pedagoga, atzīst eksperte
Evija Trifanova / LETA

Projekta ”Skola 2030” ietvaros tieši šobrīd notiek jaunā, kompetencēs balstītā mācību satura sabiedriskā apspriešana. Raidījuma “900 sekundes” moderatoram Mārtiņam Daugulim mācību sakarā interesēja – vai nākotnē varētu mazināties mājasdarbu apjoms, kas jauniešiem un bērniem jāpilda pēc stundām?

Mājasdarbu uzdošanas apjoms un tas, ko skolēniem uzdod, – tā aizvien būs skolotāju kompetence, atzina projekta vecākā eksperte Ance Jaks.

7. novembrī, Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā notiks pasākums ”Skolu programma “Dzīvei gatavs” – šodienas risinājums nākotnes darba tirgus izaicinājumiem”. Pasākuma fokusā būs 21.gadsimta prasmes un kompetences.

Pasaules Ekonomikas forums paredz – 65% no jaunajiem cilvēkiem, kuri patlaban sāk skolu, strādās profesijās, kādas šodien neeksistē.

TOP komentāri

  • s
    +1 +1 0

    s

    Pārmaiņām ir jābūt, ticu, bet ne vienpusigi.Domāju, ka skolotāji ir vismotivētākie, lai ko runā citi.Vecākiem ir jābūt īstai interesei par savu bērnu izglītibu, jāprasa ari no bērniem attieksme un darbs, nevis nepārtrauktas sūdzības par it kā pārslodzi.Kas veido labu izglītibu-tikai labs darbs, un ne tikai skolotāja darbs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl