11 komentāri
Maisā izmesti kucēni izglābti un meklē jaunus saimniekus
Foto: DZAB Ķepu ķepā

Kucēni, kas tika atrasti izmesti maisā, tagad meklē jaunus saimniekus, informē Dzīvnieku aizsardzības biedrība Ķepu-ķepā.

Meitene Sigita atrada astoņus maisā ieliktus un izmestus kucēnus un uzņēmās viņu glābšanu. ”Paldies gan Sigitai, gan viņas vecākiem par atbildību un rūpēm, un nu jau kucēni ēd paši. Patlaban tie ir 3,5 nedēļas veci. Izskatās pagaidām visi līdzīgi, izņemot brūno meiteni,” raksta Dzīvnieku aizsardzības biedrība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā mājas meklē trīs suņu meitenes un pieci suņu puikas.

Lai arī kucēnus rezervēt var tagad, tie tiks atdoti tikai tad, kad tie paaugsies un tiks sapotēti.

Foto:

TOP komentāri

 • Mārīte Kolesnikova
  +19 +19 0

  Mārīte Kolesnikova

  Kādi skaisti sunīši!Es viņiem novēlu labus,mīļus ,gādīgus Saimniekus un siltas mājas.
 • Roberta
  +13 +13 0

  Roberta

  Paldies Sigitai un viņas vecākiem! Tas ir tik pašsaprotami,ka dzīvība dota,lai dzīvotu,bet kāda ļauna roka centās to atņemt visnežēlīgākajā veidā. Vai divkājainiem radījumiem,kas to uzdrošinājās,nav bail,ka viņus sāks piemeklēt neveiksmes un nedod,Dievs,vēl kas ļaunāks? Laikam smadzenes izskalotas...
 • Lea

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl