Mairis Briedis arī miljonāra statusā plāno turpināt darbu policijā

162 komentāri
Mairis Briedis arī miljonāra statusā plāno turpināt darbu policijā
Foto: Valsts policija

Mairis Briedis ir nu jau pasaulē ļoti slavens bokseris, turklāt būs arī miljonārs. Kā intervijā “900 sekundēm” apliecināja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, neraugoties uz šiem faktoriem, viņš turpinās savu darbu policijā.

Ķuzis norādīja, ka apsveicis Briedi pēc tam, kad viņš ”Arēnā Rīga” Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfinālā uzvarēja kubieti Maiku Peresu, aizstāvot savu Pasaules boksa padomes (WBC) čempiona titulu.

“Policija un sports ir savstarpēji saistīti, jo policijā darbojas veselīgi, sportiski cilvēki, kuru uzdevums ir būt gataviem un pielietot fizisko spēku, skriet un lēkt. Ar lepnumu varu teikt, ka Mairis Briedis ir Valsts policijas darbinieks. Viņš ikdienā veic inspektora pienākumus Speciālo objektu apsardzes pārvaldē, kurā viņa darbs ir saistīts ar dažādu papīru kārtošanu. Izmantot Mairi speciālo uzdevumu vienībās būtu nepareizi, jo viņa spēks un viss pārējais policijā jāvērš uz dokumentu noformēšanu,” par boksera darba pienākumiem stāsta policijas priekšnieks, piebilstot, ka lēmums par turpmāko darbu policijā būs jāpieņem viņam pašam.

“Cik saprotu, vismaz runājot svētdien, viņš ir gatavs turpināt darbu, un es zinu, ka viņš savus pienākumus pilda godprātīgi. Protams, viņš izmanto bezalgas atvaļinājumu, lai gatavotos, bet esmu absolūti pārliecināts un zinu to, ka viņš savus pienākumus pilda apzinīgi, godprātīgi un nav tā, ka viņš tikai skaitītos policijā,” apliecina Ķuzis.