Maģiskas noskaņas un izgaismots mežs! Vienkoču parkā aizvadīta gadskārtējā Uguns nakts

1 komentārs
Maģiskas noskaņas un izgaismots mežs! Vienkoču parkā aizvadīta gadskārtējā Uguns nakts
Šī tradīcija aizsākās pirms 14 gadiem. (Ilze Zvēra / f64)

Sestdien, 7. oktobrī, Līgatnes novada Vienkoču parkā aizvadīta gadskārtējā Uguns nakts.

Tas ir noskaņu un gaismas pasākums ar nolūku padarīt vienu īso rudens dienu garāku, sasildīt sevi ar sveču siltumu un gaismu, uzlādēt sevi ziemas tumšajam periodam, lai vieglāk būtu sagaidīt pavasari.

Pasākuma laikā viss Vienkoču parka Gaismu mežs tika izlikts ar svecēm. Visā meža pudurī ir izvietoti vienkoču gaismas ķermeņi, kas arī tiks izgaismoti ar svecēm, iegūstot savdabīgu āra apgaismojumu.

Šī tradīcija aizsākās pirms 14 gadiem, kad amatnieku plenērā tika izveidoti pirmie vienkoču gaismas ķermeņi un rudenī, draugiem un amatniekiem sanākot kopā, tie tika iedegti. Pamazām tas viss papildinājās ar dažādām aktivitātēm un nu jau kļuvis par stabilu tradīciju. Publisks šis gaismu vakars kļuva pirms desmit gadiem, kad Vienkoču parks tika atklāts plašākai apskatei.

TOP komentāri

  • Vienalg
    0 0 0

    Vienalg

    Pasākums skaists bet tā organizācija-nulle. Viss facebook vārās par lielajiem korķiem,satiksmes neregulēšanu,ātrā palīdzība nebija manāma,stāvvietas tika ierīkotas applūdušajās pļavās un izbraukt nevarēja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl