Komentāri

Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienā Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza  augstākos valsts apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu.

Triju Zvaigžņu ordeni par nopelniem kultūrā, spilgtu māksliniecisko ieguldījumu akadēmiskajā un populārās mūzikas žanrā, kā arī teātra un kino mūzikā saņēma maestro Raimonds Paulas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starp apbalvotajiem ar Triju Zvaigžņu ordeni ir arī operdziedātāji Aleksandrs Antoņenko un Kristīne Opolais, pianists un Mūzikas akadēmijas profesors Sergejs Osokins, Latvijas Lauksaimniecības universitātes rektore Irina Pilvere, etnogrāfiskā ansambļa Suitu sievas dalībniece Marija Steimane un ar valsts apbalvojumiem novērtēts arī daudzu citu cilvēku devums Latvijai.

Skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl