Maestro atklāj, ka uzreiz, ilgi nedomājot, piekritis vakcinēties pret Covid-19

3 komentāri
Maestro atklāj, ka uzreiz, ilgi nedomājot, piekritis vakcinēties pret Covid-19
EDIJS PĀLENS, LETA

”Cilvēki ir uzkurināti. It kā pareizi būtu katram atļaut izvēlēties – grib vakcinēties vai negrib, tā ir viņa privātā lieta,” RīgaTV 24 raidījumā ”Ziņu top” savu nostāju par vakcinēšanos pauda Maestro Raimonds Pauls.

”Man kā pateica, jau pēc nedēļas aizveda un sašpricēja visu, ko vajadzēja un nevajadzēja, es nezinu. Man ar mazliet labā kāja piepampa, bet tas jau no vecuma un karstuma, ne jau no tā špricēm. Es tam visam pieeju ar vieglu smaidu, kam paredzēts mirt, tas nomirs, kam jādzīvo, tas dzīvos, labāk mēs būtu par to pasmaidījuši,” ar savu, visiem tik labi zināmo, humoru teic Maestro.

Maestro uzskata, ka par šādiem notikumiem vajag vairāk pasmaidīt, nevis tik daudz baidīties. Šā iemesla dēļ savu koncertu, kas norisinājās 27. jūlijā Jūrmalā, Maestro nodēvēja par “Ceturto vilni”.

Lasi vēl:

Viņš skaidro, ka tas nav darīts slimību dēļ, bet gan tāpēc, lai cilvēkiem radītu smaidu sejā. Bet Maestro nenoliedz, ka slimība ir nopietna un ar to jokoties nevajadzētu. Tāpat arī ar vakcināciju.

Maestro gan atzīst, ka, viņaprāt, cilvēkos apjukums radīts pašā pandēmijas sākumposmā, kad tika noteikts, ko drīkst un ko nedrīkst darīt, tāpat – kuras vakcīnas ir labas un kuras ne. Šis apjukums tagad rezultējies sabiedrības neapmierinātībā.

Lasi arī – Maestro par Vakcinācijas biroju: Tur taču tagad ir trakomāja – tad viens piezvana, tad otrs – kā jau parasti

3 komentāri