Madonā atklāts viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos

0 Komentāru
Madonā atklāts viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos

Aizvadītās darba nedēļas beigās, 20.janvārī Madonā, Blaumaņa ielā 3 atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Madonas biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos.

Lai veicinātu auglīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, LIAA 2016. gada 1. septembrī izveidoja 14 biznesa inkubatorus – LIAA reģionālās filiāles visā Latvijā: nacionālas nozīmes centros – Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Valmierā, Rēzeknē un Daugavpilī; reģionālas nozīmes centros – Kuldīgā, Talsos, Bauskā, Siguldā, Ogrē un Madonā un vienu radošo biznesa ideju inkubatoru Rīgā.

Inkubatorā uzņēmumi var saņemt nepieciešamo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. Visiem pakalpojumiem tiks piemērots 50% līdzfinansējums, proti, uzņēmumam no pakalpojuma kopējās vērtības vajadzēs segt tikai 50%, un inkubators attiecīgi segs otru pakalpojuma vērtības daļu.

Inkubatoros ir pieejama arī tā sauktā pirmsinkubācija, kuras ietvaros uzņēmēji var testēt savas biznesa idejas un saņemt bezmaksas konsultācijas.

Atklāšanas pasākumā Madonā jaunos uzņēmējus un viesus uzrunāja Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, LIAA Biznesa inkubatoru departamenta direktore Laura Očagova, kā arī Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāra vietnieks Raimonds Aleksejenko.

0 Komentāru