Komentāri

Latvijas un kaimiņvalstu vēsturnieki piektdien, 2. decembrī, pulcējās uz gadskārtējo konferenci prezidenta pilī, lai spriestu par ekonomiskajiem izaicinājumiem laikā, kad veidojās Latvijas valsts.

Pasākumu atklāja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā akcentēja, ka savulaik pārdzīvotie ekonomiskie izaicinājumi ir svarīgi arī šodienas kontekstā. Lai vairotu labklājību, prezidents aicina mācīties gan no pagātnes kļūdām, gan veiksmes stāstiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka vēsturnieku komisija, kas darbojas jau teju 20 gadu, pēdējā laikā pievērsusies Latvijas valsts dibināšanas mazāk pētītiem aspektiem, tostarp ekonomikai.

Skaties VIDEO!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl