Komentāri

Latvijas un kaimiņvalstu vēsturnieki piektdien, 2. decembrī, pulcējās uz gadskārtējo konferenci prezidenta pilī, lai spriestu par ekonomiskajiem izaicinājumiem laikā, kad veidojās Latvijas valsts.

Pasākumu atklāja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā akcentēja, ka savulaik pārdzīvotie ekonomiskie izaicinājumi ir svarīgi arī šodienas kontekstā. Lai vairotu labklājību, prezidents aicina mācīties gan no pagātnes kļūdām, gan veiksmes stāstiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka vēsturnieku komisija, kas darbojas jau teju 20 gadu, pēdējā laikā pievērsusies Latvijas valsts dibināšanas mazāk pētītiem aspektiem, tostarp ekonomikai.

Skaties VIDEO!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl