Komentāri

Latvijas un kaimiņvalstu vēsturnieki piektdien, 2. decembrī, pulcējās uz gadskārtējo konferenci prezidenta pilī, lai spriestu par ekonomiskajiem izaicinājumiem laikā, kad veidojās Latvijas valsts.

Pasākumu atklāja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā akcentēja, ka savulaik pārdzīvotie ekonomiskie izaicinājumi ir svarīgi arī šodienas kontekstā. Lai vairotu labklājību, prezidents aicina mācīties gan no pagātnes kļūdām, gan veiksmes stāstiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka vēsturnieku komisija, kas darbojas jau teju 20 gadu, pēdējā laikā pievērsusies Latvijas valsts dibināšanas mazāk pētītiem aspektiem, tostarp ekonomikai.

Skaties VIDEO!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl