2 komentāri

Pēc 36 gadu kalpošanas mācītāja amatu atstājis Juris Rubenis.

Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca norāda, ka Rubenis pats personīgi vērsies ar šādu lūgumu un neviens viņu nav atlaidis. Tomēr netieši tiek norādīts, ka lēmums saistīts ar citu luterāņu mācītāju kritiku, kas jau ilgstoši raidīta Rubeņa virzienā saistībā ar viņa šobrīd lielu popularitāti ieguvušo grāmatu ”Viņa un Viņš. Attiecības. Mīlestība. Sekss.”, ko atsevišķi kristieši pat mudināja dedzināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Baznīcas pārstāvis Kaspars Upītis LNT Ziņām telefonsarunā pauda, ka arhibīskaps Jānis Vanags respektējis šo Rubeņa lēmumu, jo ar varu nevienu nevar piespiest kalpot.

Juris Rubenis masu medijiem norādījis, ka tas ir rūpīgi izsvērts un pārdomāts lēmums, kas izriet no ilgstošiem ārējiem un iekšējiem procesiem viņā un Baznīcā.

Šobrīd Juris Rubenis kļuvis par Rīgas Lutera draudzes ierindas locekli.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl