3 komentāri

Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei, otrdien, 27. jūnijā, visā Latvijā sākas akcija ”LV100 dižošanās”, kuras mērķis ir aicināt cilvēkus novērtēt Latvijas dabas vērtības un atklāt vēl neatklātos dižkokus.

Akcijas ”LV100 dižošanās” laikā cilvēkus aicina doties dabā, iepazīt Latvijas dabas daudzveidību un palīdzēt atrast vēl neapzinātos Latvijas dižkokus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Datus par atrastajiem dižkokiem varēs ievietot digitālajā kartē.

Pēcāk norādītos kokus apsekos Dabas aizsardzības pārvaldes speciālisti un izvērtēs, vai koks iekļaujams dižkoku reģistrā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl