Lūznavas muižā ar “Astro’n’out” un “Rihards Lībietis Orchestra” piedalīšanos norisināsies Mākslas pikniks

0 Komentāru
Lūznavas muižā ar “Astro’n’out” un “Rihards Lībietis Orchestra” piedalīšanos norisināsies Mākslas pikniks
PUBLICITĀTES FOTO

Svētdien, 18.jūlijā, no plkst.15 Lūznavas muižā ar “Astro’n’out” un “Rihards Lībietis Orchestra” piedalīšanos norisināsies Mākslas pikniks, informēja muižas kultūras projektu vadītāja Inga Žirgule.

Pasākuma laikā vecajā stadionā, kur savulaik piedzīvots arī Dabas koncertzāles notikums, paredzēts atklāt un pirmo reizi iepazīstināt ar te topošā kopienas dārza – Sajūtu dārza – vīziju. Piknika atmosfēru muižas parkā, ieskicējot 20.gadsimta sākuma piknikus, palīdzēs radīt kadriļu deju grupas dejotāji, neiztrūkstoša pasākuma daļa būs arī laikmetīgās dejas performance, par kuru šogad parūpēsies dejotāja Lilija Lipora.

Pasākuma apmeklētāji varēs iesaistīties projekta “Mūzu meklējot” jauniešu radošajās iniciatīvās, radot sapņu ķērājus, sikspārņu piespraudes, grāmatzīmes un citas lietas. Par piknika tradīciju kļuvusi arī cepļa izņemšana.

Mākslas piknikā muiža apmeklētājiem piedāvās vairākas izstādes. Paredzēta vienas dienas izstāde, filma un stāstījums par mākslinieku Vladislavu Pauru, Artas Jomas fotoizstāde “Mežsss”, gleznu izstāde “Impulss”, kuru veidojušas trīs jaunas mākslinieces no Latgales – Evita Skrebinska, Tatjana Višņakova un Inga Skrūzmane-Mičule. Būs skatāma arī mākslinieces Gundegas Strautmanes izstāde “Kodifikāciju māksla”.

Pasākumā iecerēta arī “Astro’n’out” un “Rihards Lībietis Orchestra” uzstāšanās.

Mākslas piknika ideja ir iedzīvināt aktīvo mākslas sajūtu, savienojot dažādas jomas un disciplīnas, veicinot kopā radīšanu mākslā, vidē, uzņēmējdarbībā un citās nozarēs, tā visa centrā paturot cilvēku un viņa sajūtas. Piknika aicinājums ir atklāt un novērtēt skaisto, dažādo un interesanto sev apkārt.

0 Komentāru