Komentāri
Lustes un danči! Skaties FOTO, kā Latvijā aizvadīti Līgosvētki un Jāņi
Romāns Kokšarovs/f64

Aizvadīti no vieni no skaistākajiem un latviešu tradīcijām bagātākie svētki – Līgosvētki un Jāņi.

Jau tradicionāli Līgo svinības Rīgā notikušas ne vien krastmalā, bet arī Dzegužkalnā. Šogad svētku pasākumi Rīgā pulcēja tūkstošiem apmeklētāju. Savukārt viens no vērienīgākajiem Līgo nakts pasākumiem aizvadīts Zemgalē, kur dižkoncertā “Līgojam Dobelē” pulcējās Latvijas estrādes leģendas un aktuālās mūzikas zvaigznes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī citviet līgotāji labprāt apmeklēja publiskos pasākumus un nodevās lustēm līdz pat rīta ausmai, tā piemēram, Valmieras estrādē notika Līgosvētku svinēšana.

Foto: Latvijā aizvadīti tradīcijām bagāti Līgosvētki un Jāņi!

Foto: vērienīgais dižkoncerts “Līgojam Dobelē”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl