Komentāri
Lūk, no šiem policistiem var mācīties! Internetu aizkustina attēls ar likumsargiem un sirmgalvi

Interneta plašumos popularitāti guvis lietotājas Sanda Dejus attēls, kurā redzami divi Rīgas pašvaldības policijas darbinieki ar kādu pensionāri pie vienas rokas un, otrā rokā turot sirmās kundzes iepirkuma maisiņu. Ņemot vērā sociālo tīklu lietotāju interesi, likumsargi noskaidroja precīzākus notikušā apstākļus.

Likumsargi pārstāvji stāsta – izrādās, RPP Latgales pārvaldes darbinieki svētdien, 9. oktobrī, palīdzēja sirmajai kundzei nokļūt līdz sabiedriskā transporta pieturvietai, kur viņa kopā ar kārtības sargiem sagaidīja trolejbusu. Policisti palīdzēja pensionārei iekāpt sabiedriskajā transportā un nokļūt līdz tuvākajai sēdvietai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Sirmā kundze tobrīd steidzās uz dievkalpojumu baznīcā, tomēr smagais iepirkuma maisiņš un tramīgā veselība radīja pamatīgas grūtības veikt tik vienkāršas ikdienišķas darbības, tāpēc viņa nolēma pēc palīdzības vērsties pie policijas darbiniekiem,” skaidrots Rīgas pašvaldības policijas Facebook lapā.

Foto, kas aizkustināja internetu:

Foto: RPP

Foto: RPP

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl