Lūdz sākt kriminālvajāšanu pret vīrieti par sievietes slepkavību Liepājā

Pievienot komentāru
Lūdz sākt kriminālvajāšanu pret vīrieti par sievietes slepkavību Liepājā
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (ANDRIUS UFARTAS/F64)

Valsts policija (VP) lūgusi prokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret kādu vīrieti par sievietes slepkavību Liepāju, informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Šā gada sākumā VP tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, kādā dzīvoklī tika atrasts sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. VP Liepājas iecirkņa amatpersonas uzsāka izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavību un aizturēja kādu personu.

Viecot izmelēšanu saistībā dzīvoklī Liepājā atrasto sievietes līķi ar sistām brūcēm, Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, noskaidroja un aizturēja iespējamo vainīgo personu, kurš ar cietušo bija kopīgi lietojuši alkoholu.

Likumsargi 2.martā vīrieti konvojēja uz tiesu lai viņam tiktu piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, kas ir spēkā vēl patlaban.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par cita veida noziedzīgiem nodarījumiem. Patlaban izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Saskaņā ar Krimināllikumu par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavība), soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.