6 komentāri
Lūdz palīdzēt nelaimē nonākušai divu bērnu māmiņai, lai atgūtu cerību dzīvot
Artotem/Flickr

“Tik trausla ir robeža starp dzīvību un nāvi, cik skumji ir apzināties, ka daudz cilvēku aiziet no šīs pasaules, nepietiekamu finansiālu resursu rezultātā,” tā savu lūgumu sāk labdarības organizācijas Labās Sirds Klubs pārstāvji.

Žannai ir 38 gadi, un viņa ir no Jelgavas. Žanna ir apņēmīga, jauna sieviete, kura viena audzina divas 10 un 16 gadus vecas meitas. Pagājušajā gada nogalē Žannai tika konstatēts mugurkaula smadzeņu vēzis. Sākotnēji sievietei tika piemēroti pieci ķīmijas terapijas kursi Latvijā, Onkoloģijas centrā, bet terapija izrādījās neefektīva, kā rezultātā Latvijas mediķi nosūtīja sievieti ārstēties uz Viļņu, jo tāda veida terapija pie mums Latvijā nav pieejama. Šā gada maijā Žanna pārcieta smagu operāciju, tika pārstādītas mugurkaula smadzenes, šobrīd ārstēšana nozīmēta Viļņā, Santarišķu klīnikas slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas valsts apmaksā Žannai ārstniecības kursu Lietuvā, bet turp sievietei ir jādodas divas reizes nedēļā katru nedēļu vismaz sešu mēnešu garumā, pašai par saviem līdzekļiem. Laikā, kamēr mamma ārstējas, bērnus pieskatīt palīdz omīte.

Nedēļā sievietei visi ceļa izdevumi izmaksā 80 eiro, ģimenes vienīgie ienākumi mēnesī ir invaliditātes pabalsts 102 eiro apmērā, raksta labdarības organizācijas pārstāvji.

Laikā, kad tika diagnosticēta smagā saslimšana, Žanna ticēja, ka atlabt izdosies ātri un darbā tika paņemta slimības lapa, pašlaik darbs ir zaudēts, ir nokārtots trūcīgās ģimenes statuss un piešķirta pirmās grupas invaliditāte.

Alimentus par bērniem māmiņa nesaņem, jo vecākās meitas tēvs no bērna ir atteicies, nav norādīts arī dzimšanas apliecībā, par jaunāko meitiņu alimenti tiks nokārtoti, tiklīdz uzlabosies veselības stāvoklis.

Ārsti iepriecina, ka noteiktās terapijas rezultātā Žannai ir iespēja dzīvot.

Situācija ir smaga, nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, lai māmiņa spētu atgūt cerību dzīvot, kopā nepieciešams saziedot 1920 eiro.

Tāpat ir ļoti nepieciešams arī apģērbs visai ģimenei. Vecākajai meitai apavi – 38/39 izmērs un apģērbam – M izmērs, jaunākajai meitiņai nepieciešami 34/35 izmēra apavi, apģērbs uz 152 centimetru augumu. Pati mamma terapijas rezultātā ir ārkārtīgi notievējusi un nēsā S/XS izmēra apģērbu, ļoti noderētu arī apavi 39/40 izmērs.

Ziedot tiek aicināts ar konkrētu norādi “Žannas ārstēšanas izdevumiem Lietuvā”
Biedrība Labās Sirds Klubs (biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma statuss)
Reģ.nr.: 40008234435
Banka: AS SWEDBANK
Konts: LV08HABA0551039748727 PAYPAL: snowflakechildren@gmail.com
Papildu informācija:
Labdarības Lapa Snowflake
Linda Freiberga
snowflakechildren@gmail.com
+371 26168461

TOP komentāri

  • Laura
  • Lija Baha-Kaufmane
    +2 +2 0

    Lija Baha-Kaufmane

    Sazinieties ar mani personiigi luudzu.....esmu labdariibas organizacijas " Palidzibas banka" koordinatore UK..mums ir iespeeja paliidzeet ar dreebeem.
  • Alina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl