Lūdz palīdzēt leģendārajai dejotājai Vijai Vētrai

2 komentāri

Kopš 1990. gada pavasarī kā gājputns no tālās Ņujorkas dzimtenē atgriežas pasaulslavenā dejotāja Vija Vētra. Pērngad viņa iecienītajā dzīvoklī Alksnāju ielā apmetās pēdējo reizi. Viņa Latvijā viesosies arī šovasar, bet jau tagad tiek meklētās iespējas izmitināt leģendāro latviešu dejotāju.

“Lūgums palīdzēt atrast apmešanās vietu leģendārajai latviešu dejotājai Vijai Vētrai. Vētras kundze plāno vizīti Latvijā no maija līdz jūlija beigām. Tādēļ jautājums jārisina steidzīgi. Vispiemērotāk būtu apmesties Vecrīgā vai netālu, ne augstāk par 2. stāvu. Ceru, ka kādam ir radi vai paziņas, kas varētu izmitināt Vētras kundzi. Liels paldies par atsaucību!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kontaktinformācija:
Vija Vētra (212) 255-1736
Vai Maija Rutkovska (718) 683-6318 maijarutkovska9@gmail.com,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

”Es esmu kā gājputns. Tie arī vienmēr ierodas katru pavasari. Domāju, ka ir ļoti svarīgi cilvēkam atkal sasaistīties ar dzimteni un atgriezties dzimtenē, atkal gūt jaunus spēkus, lai tālāk izdzīvotu,” viesojoties dzimtenē pērn, intervijā raidījumam LNT 900 sekundes atzina dejotāja.

Foto

Video: Vija Vētra par deju, dzimteni un sajūtu svešumā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl