Komentāri

Šobrīd ir daudz neskaidrību par Veselības ministrijas (VM)  plānu nodarbināt rezidentus ģimenes ārstu streika laikā, LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Latvijas Universitātes rezidentūras vadītāja Anda Požarnova.

Anda Požarnova
LU rezidentūras vadītāja

Ir pietiekami daudz neskaidrību – kuru specialitāšu rezidentus ir paredzēts aicināt palīdzēt iedzīvotājiem. Kā notiks apmaksa? Kas notiks ar reģionālajām ārstniecības iestādēm? Noteikti tiks diskutēts, kā strādās trešā gada ģimenes medicīnas rezidenti, jo viņi jau strādā un visu pēdējo gadu atrodas ģimenes ārstu praksē – ja šīs prakses ārsts streikot, nav skaidrs, ko darīt šim rezidentam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Požarnova norāda, ka arī rezidenti ir daļa no tās sistēmas, kas ir atbildīga par pacientu veselības aprūpi un aicina rezidentus saprast, ka līdz ar ģimenes ārstu streiku ir gaidāma lielāka pacientu plūsma ārstniecības iestādēs.

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl