Komentāri

Šobrīd ir daudz neskaidrību par Veselības ministrijas (VM)  plānu nodarbināt rezidentus ģimenes ārstu streika laikā, LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Latvijas Universitātes rezidentūras vadītāja Anda Požarnova.

Anda Požarnova
LU rezidentūras vadītāja

Ir pietiekami daudz neskaidrību – kuru specialitāšu rezidentus ir paredzēts aicināt palīdzēt iedzīvotājiem. Kā notiks apmaksa? Kas notiks ar reģionālajām ārstniecības iestādēm? Noteikti tiks diskutēts, kā strādās trešā gada ģimenes medicīnas rezidenti, jo viņi jau strādā un visu pēdējo gadu atrodas ģimenes ārstu praksē – ja šīs prakses ārsts streikot, nav skaidrs, ko darīt šim rezidentam.

Tāpat Požarnova norāda, ka arī rezidenti ir daļa no tās sistēmas, kas ir atbildīga par pacientu veselības aprūpi un aicina rezidentus saprast, ka līdz ar ģimenes ārstu streiku ir gaidāma lielāka pacientu plūsma ārstniecības iestādēs.

 

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl