LU rektors Muižnieks: Nākotnē studentiem savas studijas būs iespējams kombinēt no dažādām fakultātēm Sadarbībā ar Latvijas Universitāti

Pēdējo gadu laikā Latvijas Universitātes (LU) attīstības bijusi strauja, un ir uzbūvētas un atvērtas ”Dabas māja” un ”Zinātņu māja”, līdz ar ko mūsu universitāte pacēlusies jaunā līmenī un kļuvusi krietni pievilcīgāka arī starptautiskajā arēnā. Par jau sasniegto un plāniem nākotnē stāsta rektors Indriķis Muižnieks.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • zenovijs

  zenovijs

  visu cienu! musu nakotne saknojas izglitiba un vienigais veida, ka mus izvilkt no visa veida krizem - izglitiba un zinatne!
 • students

  students

  beidzot studejam musdienigas telpas un visi kopa, nevis vecas ekas un pazobeles. atceros, kad medicinas fakultate atradas sarlotes iela, pie dailes teatra. ne gaisotnes, ne motivacijas. sobrid mums ir musu supermuzdienigas majas. novelu humanitarajam un socialajam blokas to pasu.
 • leons

  leons

  Izcila sniegums, izcila personiba! Lepojamies ar Universitates sasniegumiem un prof. Muiznieka vizionaro skatijumu un ricibu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!