Lonely Planet Latviju nominē kā labāko valsti, kur aizceļot 2016. gadā

2 komentāri
Lonely Planet Latviju nominē kā labāko valsti, kur aizceļot 2016. gadā
LETA

Populārais ceļvežu izdevējs mūsu valstij piešķīris titulu Best in Travel jeb Vislabākais tūrismā nākamajā – 2016. – gadā. Latvijai šāds gods iegūt augsto novērtējumu ir ticis pirmo reizi.

Pieredze rāda, ka tituls Best in Travel nozīmē būtisku publicitātes pieaugumu. Pēc izdevēja informācijas, piemēram, šogad titula Best in Travel īpašnieki dažādos veidos ieguvuši publicitāti vairāk nekā 4 miljonu eiro vērtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā šo nomināciju saņēmušas desmit valstis, un Latvija ierindojas piektajā vietā. Pirmajā vietā ir Botsvāna, otrajā – Japāna, trešajā – ASV, ceturtajā – Palau, sestajā – Austrālija, septītajā – Polija, astotajā – Urugvaja, devītajā – Grenlande, bet desmitajā vietā – Fidži salas.

“Latvija ir moderni gaišs un mirdzošs Eiropas tūrisma galamērķis. Šī valsts lepojas ne tikai ar starptautiski nozīmīgām pilīm, atpūtas vietām un muzejiem plašā spektrā, augstu vērtējama ir arī Latvijas inovatīvā pavārmāksla,” tā lēmumu iekļaut Latviju starp labākajiem 2016. gada ceļojuma galamērķiem pamato Lonely Planet redakcijas vadītājs Toms Hols (Tom Hall).

Lonely Planet eksperti nu jau 11 gadus apkopo informāciju par aktuālākajām tūrisma tendencēm, galamērķiem un ceļojumu pieredzi, izraugoties vietas, kuras, pēc viņu ieskatiem, pelnījušas titulu Vislabākais tūrismā nākamajā gadā. Lonely Planet publicē ceļvežus jau vairāk nekā 40 gadus.

Foto – skaistā Latvija:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl