2 komentāri

”Pirmais mēnesis pēc atgriešanās, kad satiec visus, ir foršs. Pēc tam tu lēnām sāc saprast, ka tev tagad ir jāmeklē darbs…” par savu pieredzi, pēc studijām Londonā atgriežoties atpakaļ Latvijā, stāsta Ljeta Putāne, kas tagad strādā Rīgas domē.

Patlaban Ljeta strādā Rīgas pilsētas attīstības departamentā, un saka, ka ar darbu esot apmierināta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iemesls, kādēļ Ljeta aizbraukusi no Latvijas uz Londonu, ir vēlme studēt pilsētplānošanu. Latvijā šādas studiju programmas neesot bijis.

”Es domāju, ka tas ir mans sapņu darbs, kura dēļ es nebraukšu mājās. Vēlāk es Londonā sapratu, ka šajā pilsētā nav nekā tāda, kas liktu man palikt, un es atgriezos Rīgā,” stāsta Ljeta.

Viņa atzīst, ka sākotnēji viņai esot bijuši stereotipi par darbu pašvaldības un valsts iestādēs, taču tagad, darbojoties šajā jomā, viņa esot bijusi ”patīkami pārsteigta”. ”Tur bija daudz jaunu cilvēku, kuri tiešām grib kaut ko izmainīt,” saka Ljeta.

Viena no lielākajām problēmām uzreiz pēc atgriešanās no ārzemēm ir tā, ka tajā brīdī neesot pietiekami liels kontaktu loks, kas varētu atvieglot arī darba meklējumus.

Skaties video!

Ārzemēs studējušiem jauniešiem par praksi Valsts pārvaldē maksās 1000 eiro

Desmit jauniešiem, kas mācījušies ārpus Latvijas, par praksi valsts pārvaldē projekta Darbs valsts pārvaldē laikā maksās ikmēneša stipendiju 1000 eiro apmērā, informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

Programmas laikā praksē valsts pārvaldē ir paredzēts uzņemt desmit jauniešus, kas izglītību ieguvuši dažādās jomās – inženiertehnikā, loģistikā, IT, ekonomikā, finansēs, starptautiskajās tiesībās un attiecībās, investīciju piesaistē un citās.

TOP komentāri

  • Juris
    0 0 0

    Juris

    Tev paveicās,dabuji darbuar normālu algu.Nez kā tu runātu ja nepaveiktos un būtu jāiet strādat uz lielveikalu jeb kaut jur citur par minimālo?
  • hai!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl