Komentāri

Pretēji aicinājumiem, Latvijas Olimpiskā komiteja negrasās savā ētikas komisijā vērtēt Rīgas “Dinamo” un Latvijas Tenisa savienības šefa Jura Savicka nicīgos izteikumus par skeletonistiem Dukuriem. Olimpiskās komitejas vadītājs Aldons Vrubļevskis saka, – Savicka izteiksmes formu neatbalsta, tomēr viņa intervijā nesaskata neko tādu, kādēļ būtu jāsasauc ētikas komisija.

Latvijas Olimpiskā komiteja respektē, mūsu valsts skeletona izlases lēmumu boikotēt pasaules čempionātu Krievijā. Ja čempionātu pārcels uz citu valsti, mūsējie sacensībās piedalīsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vrubļevskis ir izpētījis Jura Savicka interviju Krievijas medijam “Life.ru”. Atgādinām, ka skandalozajā publikācijā Savickis aicinājis pašus Dukurus pārbaudīt dopinga lietošanā, nejaukties viņus politikā un paudis uzskatu, ka Latvijā vairums iedzīvotāju par tādiem Dukuriem neko nezina. Vrubļevskis uzskata, ka skatīt Savicka jautājumu LOK Ētikas komisijā neesot pamata.

Tikmēr valsts galvenais sporta funkcionārs Edgars Severs atgādina, ka Savickis ir ne tikai Rīgas “Dinamo” šefs, bet arī Latvijas Tenisa savienības prezidents. Šī organizācija saņem arī valsts finansējumu. Severs aicina Olimpisko komiteju sasaukt Ētikas komisijas sēdi.

Savickis intervijā TV3 Ziņām uzsvēra, – sarunā ar Krievijas mediju bijis emocionāli uzvilkts, tāpēc pateicis asus vārdus. Viņš neesot gribējis aizvainot brāļus Dukurus.

Arī citu valstu skeletonisti gatavi boikotēt pasaules čempionātu Krievijā, tostarp olimpiskā čempione no Lielbritānijas Lizija Jarnolda, arī Dienvidkorejas izlase. Atgādinām, ka Krieviju apsūdz valdības atbalstītā dopinga sistēmas uzturēšanā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl