Komentāri

Pretēji aicinājumiem, Latvijas Olimpiskā komiteja negrasās savā ētikas komisijā vērtēt Rīgas “Dinamo” un Latvijas Tenisa savienības šefa Jura Savicka nicīgos izteikumus par skeletonistiem Dukuriem. Olimpiskās komitejas vadītājs Aldons Vrubļevskis saka, – Savicka izteiksmes formu neatbalsta, tomēr viņa intervijā nesaskata neko tādu, kādēļ būtu jāsasauc ētikas komisija.

Latvijas Olimpiskā komiteja respektē, mūsu valsts skeletona izlases lēmumu boikotēt pasaules čempionātu Krievijā. Ja čempionātu pārcels uz citu valsti, mūsējie sacensībās piedalīsies.

Vrubļevskis ir izpētījis Jura Savicka interviju Krievijas medijam “Life.ru”. Atgādinām, ka skandalozajā publikācijā Savickis aicinājis pašus Dukurus pārbaudīt dopinga lietošanā, nejaukties viņus politikā un paudis uzskatu, ka Latvijā vairums iedzīvotāju par tādiem Dukuriem neko nezina. Vrubļevskis uzskata, ka skatīt Savicka jautājumu LOK Ētikas komisijā neesot pamata.

Tikmēr valsts galvenais sporta funkcionārs Edgars Severs atgādina, ka Savickis ir ne tikai Rīgas “Dinamo” šefs, bet arī Latvijas Tenisa savienības prezidents. Šī organizācija saņem arī valsts finansējumu. Severs aicina Olimpisko komiteju sasaukt Ētikas komisijas sēdi.

Savickis intervijā TV3 Ziņām uzsvēra, – sarunā ar Krievijas mediju bijis emocionāli uzvilkts, tāpēc pateicis asus vārdus. Viņš neesot gribējis aizvainot brāļus Dukurus.

Arī citu valstu skeletonisti gatavi boikotēt pasaules čempionātu Krievijā, tostarp olimpiskā čempione no Lielbritānijas Lizija Jarnolda, arī Dienvidkorejas izlase. Atgādinām, ka Krieviju apsūdz valdības atbalstītā dopinga sistēmas uzturēšanā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl