1 komentārs
Ločmele: Komisijai jāvērtē, vai nav pamats ģenerālprokurora atlaišanai saistībā ar “Oligarhu lietas” izgāšanos
Edmunds Brencis / f64

“Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas uzdevums būtu vērtēt, vai nav pamats ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera atlaišanai par nolaidību saistībā ar “Oligarhu lietas” izgāšanos, kā rezultātā ir iestājušās būtiski kaitīgas sekas, šodien komisijas sēdē sacīja žurnāla “Ir” galvenā redaktore Nellija Ločmele.

Viņa norādīja, ka pašlaik nav iespējams sabiedrībai un medijiem iepazīties ar izmeklēšanas materiāliem, tāpēc komisija varētu atrast iespēju, lai sabiedrībai tomēr būtu iespēja iepazīties ar šīs lietas dokumentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žurnāla “Ir” komanda uzskata, ka kriminālprocess tika nepamatoti izbeigts un ka uz izmeklēšanas iestādēm gulstas “ēna” par līdz galam nepaveikto darbu kompetences un resursu trūkuma, nolaidības vai prettiesiskas ietekmēšanas dēļ. Tāpēc šajā jautājumā komisijai būtu jāizvērtē visaugstāko amatpersonu atbildību, skaidroja Ločmele.

“Ir” žurnāliste Indra Sprance šodien komisijas sēdē prezentēja pārskatu par valsts sagrābšanas pazīmēm žurnālā publiskotajās “oligarhu sarunās”, norādot uz konkrētu personu teikto par darbībām privātās interesēs. Žurnāliste arī citējot sarunu dalībnieku izmantoto necenzēto leksiku.

Kā ziņots, iniciatīva par parlamentārās izmeklēšanas rīkošanu šajā lietā tapa tieši pēc “Ir” publicētajām “oligarhu sarunām”.

Parlamentārās izmeklēšanas komisija par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti tā dēvētajā oligarhu lietā tika izveidota šā gada 21.jūlijā.

TOP komentāri

  • Anda Zahovska
    +2 +1 -1

    Anda Zahovska

    Tas katram ir saprotams,ka izmekleesanas iestaades netaisniigi izbeidza so lietu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl