LNT Ziņu žurnāliste Lāsma Bindere saņem balvu

Komentāri

Pasniegtas balvas labākajiem Latvijas jaunajiem žurnālistiem.

Balvu “Žurnālistikas cerība” šodien saņēma 11 žurnālisti, kas pārstāv aģentūru “LETA”, laikrakstu “Diena”, Latvijas Radio 4, “Radio Baltkom”, Talsu novada laikrakstu “Talsu Vēstis”, fotoaģentūru “F64”, Latvijas televīziju un arī LNT ziņu dienestu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balvas pasniegtas jau 24. gadu pēc kārtas. Balvu iegūšanas galvenie kritēriji ir tematikas aktualitāte, formas un stila meistarība, valodas precizitāte un informācijas avotu daudzveidīgums.

LNT Ziņu dienesta reportieri par “Žurnālistikas cerību” ir kļuvuši jau trešo gadu pēc kārtas, un šogad tas gods ticis Lāsmai Binderei.

Lāsma Bindere LNT Ziņu dienestam pievienojās pirms nepilniem trīs gadiem. Lāsmas rūpīgs, precīzs un operatīvs darbs pie katra temata un lieliska rakstu un video valodas izjūta bieži bijis pamats lieliskiem sižetiem.

Lāsma LNT Ziņās atspoguļo ļoti plašu tematu loku – gan sociāli nozīmīgus un arī politiskus jautājumus, gan arī kultūras un gluži sadzīviskus notikumus.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl