LNT Ziņu žurnāliste Lāsma Bindere saņem balvu

Komentāri

Pasniegtas balvas labākajiem Latvijas jaunajiem žurnālistiem.

Balvu “Žurnālistikas cerība” šodien saņēma 11 žurnālisti, kas pārstāv aģentūru “LETA”, laikrakstu “Diena”, Latvijas Radio 4, “Radio Baltkom”, Talsu novada laikrakstu “Talsu Vēstis”, fotoaģentūru “F64”, Latvijas televīziju un arī LNT ziņu dienestu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balvas pasniegtas jau 24. gadu pēc kārtas. Balvu iegūšanas galvenie kritēriji ir tematikas aktualitāte, formas un stila meistarība, valodas precizitāte un informācijas avotu daudzveidīgums.

LNT Ziņu dienesta reportieri par “Žurnālistikas cerību” ir kļuvuši jau trešo gadu pēc kārtas, un šogad tas gods ticis Lāsmai Binderei.

Lāsma Bindere LNT Ziņu dienestam pievienojās pirms nepilniem trīs gadiem. Lāsmas rūpīgs, precīzs un operatīvs darbs pie katra temata un lieliska rakstu un video valodas izjūta bieži bijis pamats lieliskiem sižetiem.

Lāsma LNT Ziņās atspoguļo ļoti plašu tematu loku – gan sociāli nozīmīgus un arī politiskus jautājumus, gan arī kultūras un gluži sadzīviskus notikumus.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl