LNT Ziņu dienests tagad arī “WhatsApp” lietotnē – sūtiet savus jautājumus, aculiecinieka video un foto

1 komentārs
LNT Ziņu dienests tagad arī “WhatsApp” lietotnē – sūtiet savus jautājumus, aculiecinieka video un foto

Izmantojot mobilo telefonu lietotni “WhatsApp”, tagad jums ir iespēja sazināties ar LNT Ziņu dienesta veidotajiem raidījumiem – LNT Ziņas, rīta ziņas “900 sekundes” un LNT Ziņu TOP10. Lai sāktu sazināties ar LNT Ziņu dienestu, savā kontaktu sarakstā pievienojiet mūsu “WhatsApp” numuru +371 25510555.

Ātri un viegli ar “WhatsApp” jūs varat nosūtīt mums video un foto kā notikuma aculiecinieka vēstījumu, informēt par ārkārtas situāciju, satraucošu notikumu, sabiedriski nozīmīgu personīgo pieredzi vai ierosināt sižetu tematus. Video un foto materiālus izmantosim mūsu raidījumos. LNT Ziņu dienesta žurnālisti ar jums var sazināties, lai uzzinātu notikuma konkrētāku izklāstu vai arī noskaidrotu iespēju jūs nointervēt kā aculiecinieku vai konkrētās pieredzes personu.

Taču kā pirmā sadarbība starp ziņu veidotājiem un skatītājiem ieplānota šajā priekšvēlēšanu laikā, aicinot iedzīvotājus iesūtīt jautājumus premjera amata kandidātiem, kas varētu tikt iekļauti LNT Ziņu veidotajās ”Līderu Debatēs”.

Lai sāktu sazināties ar LNT Ziņu dienestu, savā kontaktu sarakstā pievienojiet mūsu “WhatsApp” numuru +371 25510555.

Ja vēlaties, lai tiktu vai netiktu norādīts jūsu vārds un uzvārds, lūdzam par to informēt. Mēs nekad nepubliskosim jūsu telefona numuru.

Aicinām iesūtīt arī jūsu jautājumus raidījuma ”900sekundes” interviju viesiem. Uzzināt, kādas amatpersonas, politiķi un citi viesi tiks aicināti uz nākošā rīta raidījumu, var mūsu “Facebook” kontā www.facebook.com/LNT.LV.

Ja vēlaties iesūtīt jautājumu video formātā, filmēšanas laikā lūdzam telefonu turēt nevis vertikāli, bet gan horizontāli, tāpat neveikt straujas kustības.

“WhatsApp” kontā mēs neievietosim jaunāko ziņu apskatus, tos jūs varat turpināt uzzināt mūsu interneta ziņu lapā “lnt.lv”, “tvplay.lv” un “Facebook” kontā.

Lietotnē “WhatsApp” mēs izlasīsim visas jūsu ziņas, apskatīsim visus video un foto sūtījumus, bet lielā apjoma dēļ mums ne vienmēr var būt iespēja atbildēt katram jums individuāli.

Kad jūs veiksiet video ierakstus vai uzņemsiet fotogrāfijas kā aculiecinieka materiālus, jūs nevienā brīdī nedrīkstiet apdraudēt sevi vai apkārtējos cilvēkus, nedrīkstiet pakļaut nevajadzīgiem drošības riskiem un nedrīkstiet pārkāpt likumu.

Datu apstrādes noteikumi

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl