LNT Ziņas aicina piedalīties gada apskata veidošanā

0 Komentāru

Tuvojoties gadumijai, LNT Ziņu dienests aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju izvērtēt aizvadītā gada spilgtākos un nozīmīgākos notikumus. Un arī šogad aicinām skatītājus aizpildīt anketu gada topa veidošanā, atceroties gada nozīmīgākos brīžus. Turklāt šogad līdzdalība ikvienam ir iespējama arī ar videoselfija nofilmēšanu.

LNT gada apskats ir gluži kā tāda grāmatvedības bilance, lai pēc Latvijas iedzīvotāju domām saprastu, kas ir bijis 2017. gada nozīmīgākais vai spilgtākais notikums politikā, ekonomikā, kultūrā, sportā, pasaulē. Anketa atrodama lapā lnt.lv.

Kādam atmiņā visvairāk palikušas pašvaldību vēlēšanas, sīvās cīņas pirms un pēc tām un, piemēram, bijušās KNAB vadītājas Jutas Strīķes kļūšana par politiķi. Citiem varbūt partijas Vienotība jukšana ārā, un Solvitas Āboltiņas padzīšana no partijas. Politisko vidi satricināja arī, tā sauktās, oligarhu lietas reanimēšana.

Ekonomikā daudz runāts par algu straujāku kāpumu, vienlaikus būtiski sāka pietrūkt strādājošo tik ļoti, ka darba devēji skaļāk runāja par imigrantu ievešanu. Šogad izstrādāta pretrunīgi vērtēta nodokļu politikas reforma.

Tāpat esat aicināti nosaukt gada aizkustinošāko notikumu, un daudz bijis tādu, kas saucami par negatīviem. Visa Latvija šovasar līdzi dzīvoja Liepājā pazudušā piecgadīgā zēna Ivana Berladina meklēšanai, kuru vēlāk gan atrada mirušu.

Virkne nozīmīgu notikumu bijuši kultūrā. Nekad iepriekš kā tieši šogad uz ekrāniem nonākušas vairākas latviešu kinofilmas simtgades projekta ietvaros. Par īpašiem nopelniem valsts labā Latvijas pilsonība piešķirta pasaulslavenajam baletdejotājam un aktierim Mihailam Barišņikovam.

Šogad pamatīgu uzrāvienu piedzīvo Mežaparka estrādes un Daugavas stadiona rekonstrukcijas darbi, gatavojoties simtgades svētkiem.

Vēlamies vēl uzzināt, ka, jūsuprāt, ir bijis gada pārsteigums, tāpat arī – kas pelnījis gada cilvēka titulu. Varbūt tā ir tenisiste Aļona Ostapenko un bokseris Mairis Briedis par Latvijas vārda nešanu starptautiski, bet varbūt gada cilvēks ir kāds cits.

Pirmo reizi LNT Ziņu gada apskatā sadaļā ”Mans personīgais gada notikums” ikvienam ir iespēja piedalīties ar mobilo telefonu nofilmētu video. Vai nu tas ir videoselfijs, kad ar izstieptu roku filmējat paši sevi, vai arī kāds tur telefonu un jūs runājat tā priekšā, mēs no jums vēlamies saņemt aptuveni līdz 20 sekundēm garus video, kas jums vai ģimenei bijis 2017. gada nozīmīgākais notikums.

Kad video ir nofilmēts, to var augšupielādēt kādā no failu glabāšanas mākoņservisiem un tad konkrēto saiti uz video iekopējiet LNT Ziņu gada notikumu apskata anketā.

    • Maks. 10 MB (JPG, PNG)

    Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

    0 Komentāru