LNT Vēlēšanu nakts TIEŠRAIDES arhīvs – šeit!

Komentāri

Arī 4. jūnijā sekojiet pašvaldību vēlēšanu norisei un rezultātiem kopā ar LNT Ziņu dienestu!

4. jūnijā – plkst. 8 būs “900 sekunžu” speciālizlaidums un pēc tam ziņu raidījumi visas dienas garumā, bet rezultātus vērtēsim “LNT Ziņu Top 10” speciālizlaidumā 4. jūnija vakarā plkst. 20.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai kur jūs būtu, aktuālajai informācijai par vēlēšanām iespējams sekot līdzi mūsu interneta mājaslapā LNT.LV, kur būs skatāmas arī ziņu tiešraides.

Dažādi interesanti fakti, piemēram, interesantākie sarakstu nosaukumi atrodami jau tagad  – sadaļā Interesanti fakti par vēlēšanām.

Tāpat par aktualitātēm ziņosim arī sociālajā tīklā “Facebook” lapā “LNT Latvija”. Tostarp paredzētas “Facebook” tiešraides no vietām, kur būs devušies LNT Ziņu dienesta žurnālisti.

Ja “Facebook” tīklā vēl nesekojat “LNT Latvija” lapai, bet vēlaties uzzināt aktuālāko, varat to izdarīt, nospiežot lapā pogu Like jeb Patīk.

Foto: LNT

Izpildot LNT Latvijas ģerboņu testu, iespējams noskaidrot, cik daudz zini par Latvijas novadiem! Izaicini arī draugus, daloties ar testu sociālajos tīklos!

1/11

Izvēlies novadu!

 

LNT Vēlēšanu nakts TIEŠRAIDES arhīvs – šeit!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl