LNT piedāvā Rīgas debašu ciklu ar vadošo sarakstu līderiem

Komentāri
LNT piedāvā Rīgas debašu ciklu ar vadošo sarakstu līderiem
Foto: LNT

LNT Ziņu dienesta komanda intensīvi gatavojas plašam un vērienīgam pašvaldību vēlēšanu atspoguļojumam, lai Latvijas iedzīvotāji varētu atbildīgi izdarīt savu izvēli. No 16. maija LNT rīta ziņu raidījumā ”900 sekundes” notiks Rīgas debates, kurās piedalīsies sarakstu vadošie kandidāti, kā arī partiju virzītie Rīgas mēra amata kandidāti. Sekojiet līdzi priekšvēlēšanu procesam speciālizlaidumos, tiešraidēs un īpašās reportāžās līdz pat vēlēšanu noslēgumam 4. jūnija vakarā kanālā LNT.

LNT piedāvājums uzvarēja Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) rīkotā konkursa ”Par priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu 2017. gadā nacionālajos komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNT rīta ziņu raidījumā ”900 sekundes” tiks rīkotas 4 priekšvēlēšanu debates par politisko spēku piedāvājumu Rīgā, katrā raidījumā piedalīsies divu līdz trīs sarakstu pārstāvji. Debates vadīs LNT Ziņu dienesta moderatore Daina Lipiniece, bet kopā ar ekspertiem tām sekos līdzi žurnālists Tālis Eipurs.

Pirmās Rīgas debates ēterā būs plkst. 8.00 16. maijā, bet nākamie trīs raidījumi sekos 18., 23. un 25. maijā. 16. maijā debatēs Armands Krauze no Zaļo un zemnieku savienības, Vilnis Ķirsis no partijas ”Vienotība” un Juta Strīķe no Jaunās konservatīvās partijas. Skatītājiem ir iespēja uzdot savu jautājumu Rīgas mēra amata kandidātiem un sarakstu līderiem mājaslapā lnt.lv.

Speciālizlaidumi, rezultāti un analīze

Vēlēšanu dienā, 3. jūnijā, LNT Ziņu dienests informēs par vēlēšanu gaitu visas dienas garumā speciālizlaidumos. Līdz ko vēlēšanu iecirkņi būs slēgti un sāksies balsu skaitīšana, rezultātu gaidīšanai un skaitīšanai, pirmajiem komentāriem, uzvarētāju un zaudētāju reakcijām varēs sekot līdzi īpašā vēlēšanu speciālizlaidumā ”Vēlēšanu nakts” 3. jūnija vakarā no plkst. 22.30 kanālā LNT. 4. jūnijs tiks iesākts ar provizorisko rezultātu paziņošanu rīta ziņu raidījuma ”900 sekundes” speciālizlaidumā, dienas laikā skatītāji speciālizlaidumos tiks informēti par aktuālāko, bet vakarā LNT Ziņu un Top 10 apvienotajā vēlēšanu speciālizlaidumā gaidāma rezultātu analīze kopā ar ekspertiem un politiķiem.

Sekojiet līdzi pašvaldību vēlēšanu norisei kanālā LNT! Mēs esam, lai Tu zinātu!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl