LNT meklē laimīgus cilvēkus!

Komentāri

Svinot 20. sezonu, kanāls LNT vēlas iepazīties ar laimīgiem cilvēkiem, uzzināt, kas viņus dara laimīgus un noskaidrot latviešu laimes recepti. Ikviens, kurš pazīst kādu laimīgu cilvēku, ir aicināts viņu pieteikt portālā Skaties.lv. Kopā mēs varam noskaidrot īsto laimes recepti un padarīt Latviju par laimīgāko vietu pasaulē!

”Mana laimes recepte ir miers, harmonija un mīlestība it visā, ko es daru. Darbs LNT ir ļoti īpašs, jo man ir iespēja būt kopā ar skatītājiem laimīgos brīžos – brīvdienās un tas liek justies laimīgai arī man. Latvijai ir vajadzīgi laimīgi cilvēki, tieši tādēļ mēs vēlamies noskaidrot latviešu laimes recepti. Dalīties ar to un palīdzēt ikvienam noskaidrot, kas viņam pietrūkst pilnai laimei,” palīdzēt atrast Latvijas laimīgos cilvēkus aicina Binnija Ārberga, raidījuma LNT Brokastis vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visi Latvijas laimīgie cilvēki tiks aicināti kopā svinēt LNT 20. sezonu īpašā pasākumā. Tāpat vairākus no viņiem jau drīzumā redzēsiet LNT raidījumos.

Pazīsti kādu laimīgu cilvēku – piesaki!

“Mana laimes recepte ir forša mūzika un ceļojums, un arī darbs LNT! Jo es stāstu svarīgākās – laika ziņas. Kāda ir mūsu, latviešu laimes recepte? Es aicinu dalīties tajā, kā savu dzīvi darāt laimīgāki jūs un jums tuvie cilvēki,” mudina LNT laika ziņu moderators Kristaps Tālbergs.

Kas tev jādara?

Zemāk dotajā anketā norādi laimīgā cilvēka vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Pavisam īsi apraksti, kāpēc konkrētais cilvēks, tavuprāt, ir laimīgs. Pievieno fotogrāfiju. Neaizmirsti nospiest pogu SŪTĪT:).

Pastāsti par dalību konkursā saviem draugiem un draudzenēm – lai laimīgo cilvēku  atbalsta draugi, paziņas, mammas, tēti, omes un visi citi!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl