LNT Līgo vakarā aicina izbaudīt dižkoncertu “Līgojam Dobelē!”

2 komentāri

Kanāls LNT Līgo vakaru aicina pavadīt, izbaudot dižkoncertu “Līgojam Dobelē!”, kas notiks romantiskās Zemgales pilsētas – Dobeles pilsdrupās.

Koncertā uzstājas labākie Dobeles novada dziedātāji un dejotāji, ”Vintāžas orķestris”, tautā iemīļoti mākslinieki – Viktors Lapčenoks, Olga Rajecka, Imants Vanzovičs, Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Jānis Buķelis, Ieva Sutugova, Artūrs Biķernieks. Koncerta laikā arī suminās 60 gadu jubilejā Žoržu Siksnu, kura labāko dziesmu izlase ir koncerta sastāvdaļa.

Izbaudiet “Līgojam Dobelē!”, kas mudina dziedāt līdzi!

TOP komentāri

 • Māmiņa
  +1 +1 0

  Māmiņa

  Bija balagāns, ne pasākums. Viss liecināja par organizatoru ātru naudas iegūšanu. No A līdz Z. Ik pēc 30 min. reklāmas pauze- viss apstājās, klusums, Millers rūtainā flaneļa kreklā uz skatuves ar nodriskātām lapām paziņo, ka tagad pauze, lai visi iet uz Aldara teltīm utt... Kam tas interesēja? Cilvēki nāca baudīt svētkus, nevis piedalīties masu skatu pasākumā. Vajadzēja Milleram skatītājiem izmaksāt par piedalīšanos viņa peļņas gūšanas pasākumā honorārus. Lasīju, ka kādam apmeklētājam apsargi izmetuši deguna priekšā atkritumos līdzpaņemtos pīrāgus un sieru. Stulbums.
 • Ausma
  +1 +1 0

  Ausma

  Murgs,ne Līgo pasākums. Iztērēta nauda un nemazākās Līgo svētku noskaņas!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl