3 komentāri

No 4. septembra un turpmāk katru darba dienas rītu LNT raidījums ”900 sekundes” būs kopā ar visu Latviju jau no plkst. 6.00!

LNT ”900 sekundes” radošā komanda atklāj, ka cilvēku paradumi un dzīves ritms mainās. Tāpēc ”900 sekundes” iet roku rokā ar savu skatītāju un ar sparu, kāds līdz šim nav redzēts un sajusts. Rīti kopā ar skatītājiem kļuvuši vēl dinamiskāki un dzīvāki, lai ikviens, kas mostas pašā rīta agrumā un ir vēl mājās vai jau darbā, uzsāktu enerģisku dienu.

Raidījuma vadītājs Mārtiņš Daugulis uzsver: ”Kas gan var būt labāks, kā ar uguntiņu acīs darīt to, kas pašam patīk un ko cilvēki no tevis sagaida? Jaunajā sezonā mēs sekosim pasaules tendencei – kļūt skatītājam vēl tuvāki, ļaut sajust mūsu degsmi, lai kopā uzsildītu un iekustinātu rītu. Mēs gribam mainīt lietas uz labu un aicināsim skatītāju darīt to kopā ar mums. Mēs kļūsim tuvāki, uzzinot būtisko no pirmavota un atverot ziņu pasaules durvis ziņnešiem – mūsu pašu cilvēkiem – vairāk nekā ir piedzīvots līdz šim Latvijā. Visbeidzot – mēs ar garantiju būsim gatavi modināt, informēt un stāstīt par svarīgāko agrāk par visiem, jo jaunais “900 sekunžu” raidlaiks – no 6.00 rītā – ir mazs solis pulksteņa rādītājam, bet liels solis notikumu atspoguļošanā. Cilvēku paradumi un dzīves ritms mainās! Mēs maināmies līdzi un ar sparu, kāds līdz šim nav redzēts un sajusts. Mans sapnis ir ziņu tiešraide – 24 stundas no vietas 7 dienas nedēļā. Esmu par pusstundu tuvāk savam sapnim!”

Raidījums kļūs vēl interaktīvāks, aicinot tā veidošanā iesaistīties arī skatītājus. Turklāt patīkamu pārsteigumu sarūpējusi populārā grupa “Dziļi violets”, kas “900 sekundēm” sacerējusi džinglu! Tāpēc esi kopā ar ”900 sekundēm” – būs interesanti, aizraujoši un, uzsākot dienu, vienmēr būsi informēts par jaunumiem – par to parūpēsies raidījuma radošā komanda.

Skatītājus ik rītu sveicinās “900 sekundes” komanda: vadītāji Mārtiņš Daugulis, Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs, kā arī Sporta ziņu vadītāji Kaspars Dvinskis un Lauris Lizbovskis, kā arī Laika ziņu vadītāji Kristaps Tālbergs un Māris Grigalis.

TOP komentāri

  • Ansis
    +1 +1 0

    Ansis

    Kopš skan sivēna kviecienam līdzīgā reklāmas dziesma, es šo raidījumu vairs neskatos. Var jau būt ka tā ir ļoti liela māksla, bet ne visam saprotama. Manā uztverē briesmīgāk vairs nevar.
  • Ansis
  • Karlis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl