“Līvu akvaparks” nākamnedēļ divas dienas testa režīmā izmēģinās atvērt arī parka iekštelpu daļu

5 komentāri
“Līvu akvaparks” nākamnedēļ divas dienas testa režīmā izmēģinās atvērt arī parka iekštelpu daļu
EMĪLS DESJATŅIKOVS, F64

Atpūtas komplekss “Līvu akvaparks” nākamajā nedēļā 12. jūlijā un 13. jūlijā testa režīmā izmēģinās atvērt arī parka iekštelpu daļu, aģentūrai LETA atklāja “Līvu akvaparka” pārstāvji.

Šajās dienās iekštelpas tiks atvērtas tikai personām ar sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem. Testa režīmā divas dienas paredzēts strādāt, lai novērotu klientu atsaucību iekštelpu pakalpojumiem un pēcāk spriestu par turpmāku plānu darbības turpināšanai.

“Valdība ar ierobežojošiem noteikumiem liedzot akvaparka iekštelpu atrakciju apmeklējumu, tajā skaitā Eiropas lielāko atrakciju “Tornado”, tāpat “Pirātu kuģi”, principā tos “pasludinājusi par valsts noslēpumu”, kuram atbilstoši jaunākajiem noteikumiem, Covid-19 sertifikāts ir tāda kā īpaša valdības atļauja valsts noslēpuma pieejai,” pauda “Līvu akvaparka” izpilddirektore Velta Lasmane, kura norādīja, ka, tikai raugoties šādā manierē, akvaparks ir spējīgs saglabāt cieņu savu apmeklētāju acīs.

Jau ziņots, ka “Līvu akvaparka” pārvaldītājs SIA “Akvaparks” pērn strādāja ar 2,755 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 39,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa saruka 3,5 reizes un bija 179 722 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Uzņēmuma vadības ziņojumā apgrozījuma kritums skaidrots ar valdības noteiktajiem Covid-19 ierobežošanas pasākumiem. 2020.gadā “Līvu akvaparks” bija slēgts no 15. marta līdz 20. jūnijam un no 9. novembra līdz gada beigām.

Kompānija reģistrēta 2000. gada septembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,13 miljoni eiro. Kompānijas 66,54% kapitāls pieder SIA “Korporatīvā sabiedrība”, 10% – SIA “Uniholding”, SIA “Art Managment” – 17,36%, SIA “Etro Serviss” – 6,1%. Patiesie labuma guvēji ir Pēteris Šmidre, Benno Popļanskis, Tatjana Gedžiene un Nataļja Aļperšteina.

5 komentāri