Līvānu novads atkopjas no postošajiem plūdiem

1 komentārs

Līvānu novadam plūdi radījuši zaudējumus, kas pārsniedz 340 000 eiro. Cietušas 57 zemnieku saimniecības, bet postījumi nodarīti arī mazajiem lauksaimniekiem.

Līvānu domes priekšsēdētājs LNT Ziņām atklāj, ka šobrīd situācija novadā ir normalizējusies, taču lauksaimnieki plūdu sekas izjutīs vēl ilgi. Lopkopji jau tagad sākuši dzīvniekiem dot ziemai sagādāto barību un patlaban nav zināms, ko darīs ziemā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākie zaudējumi nodarīti Līvānu pagastos – īpaši Rudzātu, Sutru un Rožupes pagastā. Lielās platībās applūduši gan graudaugi, gan dārzeņi, gan ganības.

Īpaši kritiska situācija ir Dubnas upes baseinam apkārtējās teritorijās, kur daudziem lauksaimniekiem lielākā daļa lauku atrodas pilnībā zem ūdens, un šā gada raža ir neatgriezeniski zudusi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl