Līvānu novads atkopjas no postošajiem plūdiem

1 komentārs

Līvānu novadam plūdi radījuši zaudējumus, kas pārsniedz 340 000 eiro. Cietušas 57 zemnieku saimniecības, bet postījumi nodarīti arī mazajiem lauksaimniekiem.

Līvānu domes priekšsēdētājs LNT Ziņām atklāj, ka šobrīd situācija novadā ir normalizējusies, taču lauksaimnieki plūdu sekas izjutīs vēl ilgi. Lopkopji jau tagad sākuši dzīvniekiem dot ziemai sagādāto barību un patlaban nav zināms, ko darīs ziemā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākie zaudējumi nodarīti Līvānu pagastos – īpaši Rudzātu, Sutru un Rožupes pagastā. Lielās platībās applūduši gan graudaugi, gan dārzeņi, gan ganības.

Īpaši kritiska situācija ir Dubnas upes baseinam apkārtējās teritorijās, kur daudziem lauksaimniekiem lielākā daļa lauku atrodas pilnībā zem ūdens, un šā gada raža ir neatgriezeniski zudusi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl