Līvānu novads atkopjas no postošajiem plūdiem

1 komentārs

Līvānu novadam plūdi radījuši zaudējumus, kas pārsniedz 340 000 eiro. Cietušas 57 zemnieku saimniecības, bet postījumi nodarīti arī mazajiem lauksaimniekiem.

Līvānu domes priekšsēdētājs LNT Ziņām atklāj, ka šobrīd situācija novadā ir normalizējusies, taču lauksaimnieki plūdu sekas izjutīs vēl ilgi. Lopkopji jau tagad sākuši dzīvniekiem dot ziemai sagādāto barību un patlaban nav zināms, ko darīs ziemā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākie zaudējumi nodarīti Līvānu pagastos – īpaši Rudzātu, Sutru un Rožupes pagastā. Lielās platībās applūduši gan graudaugi, gan dārzeņi, gan ganības.

Īpaši kritiska situācija ir Dubnas upes baseinam apkārtējās teritorijās, kur daudziem lauksaimniekiem lielākā daļa lauku atrodas pilnībā zem ūdens, un šā gada raža ir neatgriezeniski zudusi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl