Lipmans: Apmānīja mani daudzi

2 komentāri

Apvērsums Latvijas hokejā – šķietami negaidīti Kirovu Lipmanu Latvijas Hokeja federācijas prezidenta krēslā šodien nomainīja Latvijas Gāzes valdes priekšsēdētājs, bijušais premjers Aigars Kalvītis.

Hokeja federācijas kongress sākās haotiski. Balsstiesīgie biedri nespēja ievēlēt ne vien kongresa vadītāju, bet pat protokolētāju. Pēc īsas pauzes, kurā biedri apspriedās aiz slēgtām durvīm, šīs kongresa norisei būtiskās nianses izdevās atrisināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Federācijas līdzšinējais vadītājs Lipmans, atskatoties uz paveikto amatā, kurā viņš atradās jau kopš 1998. gada, neslēpa – darbā pieļautas arī kļūdas, taču tās viņš esot gatavs ar federācijas biedriem pārrunāt.

Daļa no kongresa dalībniekiem, tostarp Latvijas Dzelzceļa vadītājs Uģis Magone un uzņēmējs Gunārs Ķirsons, lūdza novērtēt Lipmana ieguldīto hokeja attīstībā. Tomēr daudzi no kongresa dalībniekiem uzsvēra, ka hokejs Latvijā stagnē un steidzami nepieciešamas pārmaiņas.

Asi Lipmana vadīto federāciju par necaurredzamām finanšu plūsmām kritizēja Mārupes novada domes deputāts Edgars Jansons un par otru kandidātu uz prezidenta amatu uzskatītais Viesturs Koziols.

Debates noritēja augstos toņos līdz pat personīgiem apvainojumiem. Neskatoties uz mēģinājumiem kongresā izsludināt vairāku mēnešu pārtraukumu, biedri tomēr nobalsoja par Lipmana un valdes atsaukšanu. Tad Koziols negaidīti jaunā prezidenta amatam izvirzīja Kalvīti, kurš amatā tika ievēlēts ar 18 balsīm “par”, divām “pret” un vienam biedram “atturoties”. Kalvītis pēc ievēlēšanas amatā neslēpa, ka kandidēt uz amatu piekritis jau šonedēļ.

Tikmēr Lipmans, lai arī publiski uzsvēra, ka redz tieši Kalvīti kā savu pēcteci, vēlāk līdz galam nespēja slēpt savu sarūgtinājumu.

Kirovs Lipmans:

Apmānīja mani daudzi, visi tie, kas gāja, tikai lai es pārskaitu naudu, es klubiem pārskaitīju daudz naudas tikai par to, ka viņi balsos par mani. (..) Kā tad, ja viņi prasīja, vajag bērniem naudu, es viņiem visiem pārskaitīju.

Video

TOP komentāri

  • Alien
  • Lapmins
    0 0 0

    Lapmins

    Sergeju Mironovicu izbalsoja. Redzesim, kas mainisies - varbut naks trekni gadi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl