Lipmans: Apmānīja mani daudzi

2 komentāri

Apvērsums Latvijas hokejā – šķietami negaidīti Kirovu Lipmanu Latvijas Hokeja federācijas prezidenta krēslā šodien nomainīja Latvijas Gāzes valdes priekšsēdētājs, bijušais premjers Aigars Kalvītis.

Hokeja federācijas kongress sākās haotiski. Balsstiesīgie biedri nespēja ievēlēt ne vien kongresa vadītāju, bet pat protokolētāju. Pēc īsas pauzes, kurā biedri apspriedās aiz slēgtām durvīm, šīs kongresa norisei būtiskās nianses izdevās atrisināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Federācijas līdzšinējais vadītājs Lipmans, atskatoties uz paveikto amatā, kurā viņš atradās jau kopš 1998. gada, neslēpa – darbā pieļautas arī kļūdas, taču tās viņš esot gatavs ar federācijas biedriem pārrunāt.

Daļa no kongresa dalībniekiem, tostarp Latvijas Dzelzceļa vadītājs Uģis Magone un uzņēmējs Gunārs Ķirsons, lūdza novērtēt Lipmana ieguldīto hokeja attīstībā. Tomēr daudzi no kongresa dalībniekiem uzsvēra, ka hokejs Latvijā stagnē un steidzami nepieciešamas pārmaiņas.

Asi Lipmana vadīto federāciju par necaurredzamām finanšu plūsmām kritizēja Mārupes novada domes deputāts Edgars Jansons un par otru kandidātu uz prezidenta amatu uzskatītais Viesturs Koziols.

Debates noritēja augstos toņos līdz pat personīgiem apvainojumiem. Neskatoties uz mēģinājumiem kongresā izsludināt vairāku mēnešu pārtraukumu, biedri tomēr nobalsoja par Lipmana un valdes atsaukšanu. Tad Koziols negaidīti jaunā prezidenta amatam izvirzīja Kalvīti, kurš amatā tika ievēlēts ar 18 balsīm “par”, divām “pret” un vienam biedram “atturoties”. Kalvītis pēc ievēlēšanas amatā neslēpa, ka kandidēt uz amatu piekritis jau šonedēļ.

Tikmēr Lipmans, lai arī publiski uzsvēra, ka redz tieši Kalvīti kā savu pēcteci, vēlāk līdz galam nespēja slēpt savu sarūgtinājumu.

Kirovs Lipmans:

Apmānīja mani daudzi, visi tie, kas gāja, tikai lai es pārskaitu naudu, es klubiem pārskaitīju daudz naudas tikai par to, ka viņi balsos par mani. (..) Kā tad, ja viņi prasīja, vajag bērniem naudu, es viņiem visiem pārskaitīju.

Video

TOP komentāri

  • Alien
  • Lapmins
    0 0 0

    Lapmins

    Sergeju Mironovicu izbalsoja. Redzesim, kas mainisies - varbut naks trekni gadi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl