Linezeru pārcels uz Onkoloģijas centra klīniku; pacienti ir noraizējušies

1 komentārs

Pēc dažiem mēnešiem stacionārs Linezers tiks pārcelts uz Latvijas Onkoloģijas centra jauno Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīniku.

Plānots, ka tikko izremontētajās un mūsdienīgi aprīkotajās telpās pacienti saņems labāku ārstēšanu. Taču daļa Linezera pastāvīgo ķīmijterapijas pacientu par pārcelšanos tomēr ir satraukti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nepatīkami, ka aizsuta prom no šejienes šo slimnīcu. Kaut vai daba vien ir te daudz ko dod tā slimnieka veselībai. Ja paliek labāk, teiksim pavasarī, uz balkona izejot putni daba jau ir klāt,” norāda pacients Teodors Everts.

Darbs jaunajā Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikā ir piedāvāts arī visiem Linezera ārstiem un medicīnas personālam. Taču ne visi ir pārliecināti, ka turpinās strādāt jaunajā vietā.

“Es vēl domāju. Jo man protams ir ari otrs darbs. Šis man ir tikai papildus darbs. Kā es varēšu to apvienot, jo sanāks man tagad drusku tālāk viena darba vieta no otras. Kā es tur veikšu tos pārbraukumus. Vai es paspēšu,” stāsta onkoloģijas māsa Rita Turauska.
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas vadība gan uzsver – pārcelšanās uz Onkoloģijas centru ir pacientu interesēs, jo tur būs mūsdienīgs aprīkojums. Bet galvenais ieguvums būs multifunkcionālā ārstēšana, kur viss ir vienuviet. Plašāk par gaidāmajām izmaiņām un to, kas notiks ar veco Linezera slimnīcas ēku, stāstīsim ziņās astoņos.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Nu re
    0 0 0

    Nu re

    Ārstēšanas izmaksas, nepārprotami, krietni pieaugs-baram tur vairs neatradīsies vieta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl