Likvidēs Izvaltas pamatskolu, kurā zinības apgūst 17 skolēni

Ar 2020.gada 31.jūliju tiks likvidēta Izvaltas pamatskola, kurā šajā mācību gadā mācās 17 skolēni, aģentūru LETA informēja Krāslavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Lidija Miglāne.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • jaaa

  jaaa

  Valdibas amatprsonam attieciba par lauku skolu apzinatu likvidaciju un tisu valsts izputinasanu, varu tikkai secinat,kad viniem galva domata tikkai lai pieritos un rudeni lapas rumpi nebirtu ka ari kaijas nepiedirstu!
 • Andris Bērziņš

  Andris Bērziņš

  Principa butu jasoda tie kas atlava shadai skolai eksistet!!!!
 • Gatis Ļebedevs
 • Ivars Abols

  Ivars Abols

  Un valdība brīnās ka lauki paliek tukši . tā ir ka ar galvu nedomā
 • Domas , pārdomas

  Domas , pārdomas

  Pirms vairākiem gadiem lasīju ziņu no ASV . Kāds četrpadsmit gadus vecs puika dzīvo ar ģimeni nomaļā ASV vietā , kur nav nekāda satiksme , kā tikai pašu uzbūbēts nelielai , amatieru lidmašīnai domāts skrejceļš . Tēvs dēlu ir iemācījis rīkoties ar vienu no vairākām viņu īpašumā esošām lidmašīnām , bet tiesības nav dotas dēļ tā , ka nav pilngadīgs . Lai tiktu uz skolu , ir bijis jālido vairākus simtus kilometru pāri kalniem . Puika bijis ļoti uzņēmīgs un panācis to , ka ASV civilās aviācijas institūcijas izsniegušas ekskluzīvu Atļauju lidojumiem pāri kalniem no mājām uz Skolu un atpakaļ , bet ar stingri noteiktu ierobežojumu - Lidojumu maršrutu mainīt Nedrīkst ! Ir dzirdēts , ka arī citās vietās ir skolas ar Vienu skolnieku ! Pat dēļ viena cilvēka tiek ziedoti Principi un Aprēķini , bet Latvijā slēdz skolas , kurās mācās septiņpadsmit skolēnu ! Latvija neatrodas kalnu ieskautā rajonā . Latvija , kur faktiski izņemot mežus , nav savu resursu , bet neskatoties uz to , Latvijā ir vairāk , ka 1000 miljonāru ! Latvijā , kur ik gadu slēdz vairakus desmitus skolu ! Latvija , 2019 . gads . Grūti pateikt , kāda būs Latvija pēc 100 gadiem .
  • HA

   HA

   Rakstu vispār lasīji? Pagasta vienīgajā (acīmredzot) autobusā nepietiek vietas 17 bērniem! A Tu te ar savām lidmašīnām :D
   Brauc uz dzīvot uz Izvaltu, maksā tādus nodokļus lai šie var skolu uzturēt un būs tev skola vienam bērnam!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!