Likumsargi centušies pierunāt, lai cietušais neraksta iesniegumu policijā par zādzību

2 komentāri
Likumsargi centušies pierunāt, lai cietušais neraksta iesniegumu policijā par zādzību
LETA

Laupītāju dēļ kāds fotogrāfs īsi pēc valsts svētkiem palicis bez savas fototehnikas, jo viņam Rīgā, Valmieras ielā, uzbrukuši laupītāji. Turklāt tikai tagad likumsargi ierosinājuši krimināllietu un sākotnēji vispār centušies cietušo atrunāt no iesnieguma rakstīšanas, vēsta raidījums Degpunktā. Lai arī kopš notikuma pagājušas divas nedēļas, fotogrāfs cer ar Degpunktā skatītāju palīdzību atgūt zaudēto īpašumu.

19. novembrī Kristaps gājis pa Valmieras ielu Pļavnieku virzienā. Uz pleciem bijusi fotosoma ar tehniku. Pa ceļam vīrietis sastapis divus jaunus puišus, kuri uzsākuši sarunu. Vaicājuši, kā Kristapam klājas un uz kurieni dodas. Vīrieši likušies draudzīgi, tiesa gan, līdz brīdim, kad Kristaps saņēmis sitienu pa galvu. Pēc tam viņam atņemta vērtīgā tehnika.

Pēc incidenta Kristaps nejaušam garāmgājējam palūdzis telefonu un izsaucis policistus. Uz “karstām pēdām” zagļus notvert nav izdevies. Fotogrāfs domā, ka laupītāji rīkojušies ļoti organizēti un viltīgi – faktiski uzbrukums bijis plānots un “atstrādāts”. Kristaps gan nenoliedz, ka arī pats varējis būt uzmanīgāks. Viņš vīriešiem pateicis, ka dodas Pļavnieku virzienā.

Foto:

Noziedznieku pazīmes Kristapam šobrīd grūti nosaukt, taču, ja viņš uzbrucējus redzētu, noteikti atpazītu, taču šobrīd galvenais esot atrast nolaupīto fototehniku, citādi viņa darbs ir paralizēts.

Ja jūs zināt, kur varētu būt meklējama Kristapam nolaupītā tehnika, vai arī kāds no rokas jums piedāvā iegādāties attēlā redzamās mantas un nespēj pierādīt to izcelsmi, Degpunktā komanda aicina ziņot Rīgas Latgales iecirkņa policistiem pa tālruni: 67086302 vai Kristapam pa tālr.: 26401941.

Skaties video!