Līķi pie viesnīcas, cilvēki lidoja pa gaisu – latvieši, kas atradās notikumu epicentrā, dalās piedzīvotajā

Pievienot komentāru
Līķi pie viesnīcas, cilvēki lidoja pa gaisu – latvieši, kas atradās notikumu epicentrā, dalās piedzīvotajā
AFP/LETA

“Bijām tieši acuskata attālumā no šaušanas – cilvēki bija zem mašīnas, tas bija briesmīgi. Cilvēki lidoja pa gaisu…” pieredzētajā Nicā dalās no turienes ielidojusī latviete Inga.

“Kad jau mēs sākām skriet, tad jau sākās šāvieni, un tad jau ieraudzījām balto mašīnu, kas brauca un no kuras šāva, cilvēki zem viņas juka apakšā. Tad ieskrējām vārtrūmē un caur restorānu izskrējām uz blakus ielu. Panika bija briesmīga. Kad aizgājām uz viesnīcu, tur jau pie viesnīcas bija pāris līķi, tur pa visu ielu divu kilometru garumā mētājās cilvēki. Mēs bijām tieši pretī tai promenādei, kur tas notika. Mēs visu to redzējām, un arī no balkona pēc tam to cilvēku pārdzīvojumus,” stāsta Inga.

Ar avioreisu no masu slaktiņa skartās Nicas sestdien Rīgā atgriezās atpūtnieki no Latvijas.

Starp terorista ar kravas auto notriektajiem un bojā gājušajiem 84 cilvēkiem nav bijis neviens no Latvijas valsts piederīgajiem, taču LNT Ziņu lidostā Rīga satiktie daļa tautiešu Nicā tika ierauti panikas pārņemtajā pūlī, cenšoties bēgt un slēpties. Atgriešanās Rīgā daudziem ir atvieglojums, bet panikas pieredzētais vēl ilgi paliks atmiņā…

Video