1 komentārs

Vairākas disciplinārlietas saistībā ar līgumam neatbilstošu automašīnu piegādi sāktas Valsts policijā. Vai iedzīvotāji tic, ka šis jautājums tiks atrisināts, policija saņems pareizās automašīnas un netiks zaudēta iedzīvotāju nodokļu nauda?

30% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka visa šī lieta noslēgsies par labu Valsts policijai un zaudējumu valstij nebūs.

Tikmēr 43% aptaujāto ir pretējās domās un tā neuzskata. 14% iedzīvotāju atzinuši, ka nav informēti par ierosinātajām disciplinārlietām Valsts policijā. 13% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Video

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Šada veida iepirkumi, par kuru kļudām maksas no valsts budžeta, pastāvēs tik ilgi, kamēr plānotāji un parakstitāji neatbildēs personigi ar savu mantu.Analoģija-ja klūdās veikala pārdevēja, viņai pašai jāsedz zaudējumi.Kada atšķirība?-pārdevēja sanem minimālo, šeit atbildīgie-10 minimālās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl