Līgosvētku un Jāņu “melnā” statistika – iet bojā avārijās, ugunsgrēkā, noslīkst un aizrijas ar ēdienu

7 komentāri

Svētku brīvdienās līgotāji bijuši visai neuzmanīgi un sagādājuši raizes gan ceļu policijai, gan mediķiem, gan Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam – dažādos negadījumos bojā gājuši vismaz septiņi cilvēki.

Jau vēstīts, ka Jāņu rītā Vecpiebalgas novadā, mēģinot pārpeldēt Rijas ezeru, noslīkuši divi jaunieši. Diemžēl arī uz ceļiem Jāņu dienas rīts izvērties traģisks, kad avārijas Saldus un Krāslavas novadā gāja bojā divi cilvēki. Tāpat saņemtas ziņas par kādu sievieti, kura Rīgā iekritusi Daugavā, taču pēc ūdens gultnes pārmeklēšanas ūdenslīdējiem nav izdevies viņu atrast.

Arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem Jāņu brīvdienas bijušas saspringtas. Kā norāda NMPD pārstāve Inga Vītola, tipiskākās traumas gūtas, lecot pāri ugunskuram, lietojot degšķidrumus un aizrijoties ar ēdienu – Vidzemē dzīvību zaudējis kāds 74 gadus vecs vīrietis, kurš aizrijies ar gaļas gabalu.

Arī uz ceļiem situācijas bijusi saspringta, un policijas masveida pārbaudes vēl turpinās arī šodien. Pēc trim Līgosvētku brīvdienām policija arī pastiprinātu uzmanību pievērsīs tam, vai transportlīdzekļu vadītāji nebrauc reibumā un nepārkāpj atļauto braukšanas ātrumu.

Arī ugunsdzēsējiem glābējiem bijusi saspringta svētku nogale – bez jau pieminētajiem noslīkšanas gadījumiem Daugavpils pusē dzīvojamās ēkas ugunsgrēkā bojā gājis apmēram 37 gadus vecs vīrietis.

 

7 komentāri