1 komentārs
Līgo krastmalā svinēja vairāki desmiti tūkstoši cilvēku
Foto: LETA

Līgo svinības Rīgā, 11. novembra krastmalā un Dzegužkalnā, neskatoties uz sliktajiem laikapstākļiem, šogad apmeklēja vairāki desmiti tūkstoši rīdzinieku un pilsētas viesu, piedaloties vērienīgajā lieluzvedumā Līgosim krastmalā! Ielūdz Raimonds Pauls un zaļumballē, liecina policijas un organizatoru veiktās aplēses.

Pasākumā krastmalā apmeklētājiem par prieku maestro Raimonds Pauls kopā ar režisori Svetlanu Rudzīti bija radījuši krāšņu lieluzvedumu ar Latvijas labāko koru priekšnesumu, veltījumu humoristam Edgaram Liepiņam, ar komponista jauno dziesmu programmu “Šodien vai nekad”, kā arī Paula radīto teātra dziesmu popūriju. Līdz pat rītausmai 11.novembra krastmalā līgotāji varēja dejot arī vienā no lielākajām Līgo nakts zaļumballēm.

Tradicionālo Jāņu svinības tāpat kā citus gadus noritēja arī Rīgas augstākajā kalnā – Dzegužkalnā, kur līgotāji kopā ar Jāņa māti un Jāņa tēvu iepazina latviešu tautas tradīcijas ar vainagu pīšanu, uguns pūdeles iedegšanas rituālu, līgošanu, dziesmām, dančiem un rotaļām.

Līgosvētku pasākums 11. novembra krastmalā notika jau sesto gadu.

Pērn Rīgā Līgosvētkus svinējuši vairāk nekā 80 000 rīdzinieku un pilsētas viesu.

TOP komentāri

  • Vita Iļjina
    0 0 0

    Vita Iļjina

    Labdien! Šogad nebija iespēja baudīt Līgošanu krastmalā -vēroju to televizora ekrānā ! Viss bija tik skaisti, mākslinieciski . Patiess prieks bija dzirdēt tik daudz skaistu dziesmu ,aktieri,dziedātāji ,dejotāji muzikanti un protams godājamais Maestro Raimonds Pauls visi bija tik forši ! Kā arī koru diriģents Intars Teterovskis superīgs diriģents ar visiem dančiem ,dziedāšanu ,dejošanu ieguldīja milzīgu atdevi lai parādītu kādam jābūt īstam diriģentam! Jā un , M.Grāvelis -tas ir īsts aktieris -vienkārši dievinu tik pozitīvu ,atraktīvu , interesantu, humoristisku aktieri kāds ir M.Grāvelis Visa kopumā Līgošana Krastmalā bija izdevusies neskatoties uz sliktiem laika apstākļiem! Malači!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl