1 komentārs
Līgo krastmalā svinēja vairāki desmiti tūkstoši cilvēku
Foto: LETA

Līgo svinības Rīgā, 11. novembra krastmalā un Dzegužkalnā, neskatoties uz sliktajiem laikapstākļiem, šogad apmeklēja vairāki desmiti tūkstoši rīdzinieku un pilsētas viesu, piedaloties vērienīgajā lieluzvedumā Līgosim krastmalā! Ielūdz Raimonds Pauls un zaļumballē, liecina policijas un organizatoru veiktās aplēses.

Pasākumā krastmalā apmeklētājiem par prieku maestro Raimonds Pauls kopā ar režisori Svetlanu Rudzīti bija radījuši krāšņu lieluzvedumu ar Latvijas labāko koru priekšnesumu, veltījumu humoristam Edgaram Liepiņam, ar komponista jauno dziesmu programmu “Šodien vai nekad”, kā arī Paula radīto teātra dziesmu popūriju. Līdz pat rītausmai 11.novembra krastmalā līgotāji varēja dejot arī vienā no lielākajām Līgo nakts zaļumballēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tradicionālo Jāņu svinības tāpat kā citus gadus noritēja arī Rīgas augstākajā kalnā – Dzegužkalnā, kur līgotāji kopā ar Jāņa māti un Jāņa tēvu iepazina latviešu tautas tradīcijas ar vainagu pīšanu, uguns pūdeles iedegšanas rituālu, līgošanu, dziesmām, dančiem un rotaļām.

Līgosvētku pasākums 11. novembra krastmalā notika jau sesto gadu.

Pērn Rīgā Līgosvētkus svinējuši vairāk nekā 80 000 rīdzinieku un pilsētas viesu.

TOP komentāri

  • Vita Iļjina
    0 0 0

    Vita Iļjina

    Labdien! Šogad nebija iespēja baudīt Līgošanu krastmalā -vēroju to televizora ekrānā ! Viss bija tik skaisti, mākslinieciski . Patiess prieks bija dzirdēt tik daudz skaistu dziesmu ,aktieri,dziedātāji ,dejotāji muzikanti un protams godājamais Maestro Raimonds Pauls visi bija tik forši ! Kā arī koru diriģents Intars Teterovskis superīgs diriģents ar visiem dančiem ,dziedāšanu ,dejošanu ieguldīja milzīgu atdevi lai parādītu kādam jābūt īstam diriģentam! Jā un , M.Grāvelis -tas ir īsts aktieris -vienkārši dievinu tik pozitīvu ,atraktīvu , interesantu, humoristisku aktieri kāds ir M.Grāvelis Visa kopumā Līgošana Krastmalā bija izdevusies neskatoties uz sliktiem laika apstākļiem! Malači!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl